iddaa'da en iyi sistem hangisi ?

şöyle birkaç bin lirayı hedefleyen birisi için ?

bahis oynamak sayisal, kurali, cekilisli sans oyunlari gibi degildir. sacmaladan oynarsan gelir saglayabilir degil, saglar. yani bunu sen saglarsin. saglamak kelimesinden gina geldi.

  • bindokuzyuzkusur  (21.08.17 23:10:28)
bence; sistem 4-5-6 yüksek oranlı 6 maç yaz. 2 maç yatsa bile para alırsın. ama oranlar ciddi yüksek olacak 3 ve üstü gibi.

  • alabamaclarence  (21.08.17 23:11:59)
su an konyaspor genclerbirligi macini izliyorum, konya cok bariz bir ustunluk sagliyordu. 15 dk bekledim bahis yapmak icin canlidan yuklendim 2.65 orandan konya kazanir bahsi aldim. golu buldu ve hala istekli oynuyor. 250 tl riske ettigimi dusunursen 412.5 lira bu gece icin fena bir para degil. tabi kazanirsa.

  • bindokuzyuzkusur  (21.08.17 23:14:10)
Uğraştığınıza değmez. Yazık yıllarınıza...

  • digits  (21.08.17 23:24:24)
bahiste basarisiz/beceriksiz olan veya hemen zengin olacagini sanan insanlar cok komik.

  • bindokuzyuzkusur  (21.08.17 23:48:11)
arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

1-) bahis bağımlısı değilim, sadece merak ettiğim için sordum.

2-) ayaklarım yere basıyor. şu kupon gelirse haftaya miami'deyim diye düşünmüyorum. dediğim gibi, sadece merak
  • concretestep  (22.08.17 00:32:24)
bahiste kazanmak mümkündür, doğru; ancak bu sektörde profesyonel olarak bulunan birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki iddaa'da UZUN VADEDE kazanmak imkânsızdır. tartışmaya açık bir konu değil, temel matematik bilgisi yeterli. iddaa'da nasıl kazanırsın? 10'a 300 bin lira veren bir kupon tutturur, paranı alıp kenara çekilirsin. böyle kazanırsın. başka türlü, uzun vadede devamlı oynayarak iddaa'dan para kazanamazsın.

bahis tek bir firmanın tekelinde değil. iddaa, sadece bir bahis firması. bunun gibi yüzlercesi var. bahisten kazanmak istiyorsan minimum bahis sayısı saçmalığı olmayan, bahis seçenekleri daha geniş ve en önemlisi oranları daha yüksek firmaları tercih etmen lazım. onlar da türkiye'de illegal. ha yine sorunsuzca oynarsın ama hep diken üstünde olursun eğer çok kazanırsan. paranı vermeyebilirler, bahis miktarını sınırlayabilirler ve en iyi ihtimalde paranı verip hesabını kapatırlar "sktir git lan burdan" diyerek.

gözün yükseklerde değilse ve istikrarlı kazanç arıyorsan yapman gereken şey bu sitelere yönelmek. tek seferde dört maç yazarsan 10 kuponundan en az 7-8'i yatar. kupon ve maç sayısını ne kadar çok arttırırsan, başarı oranın o kadar azalır.

benim 1.15'lik 12-13 tane maç yazıp 5 liradan 2 bin liraya çıkan sapık arkadaşım da oldu ama iddaa'da öyle oranlar bulamazsın. yabancı büronun 1.12 verdiğine iddaa oran açmaz, bir handikap dayayıp 1.25'ten falan açar.

o yüzden para kazanmak istiyorsan ya iddaa oynamayacaksın ya da loto gibi oynayacaksın. alternatifi yok. düzenli olarak iddaa oynadığını ve uzun vadede kâr elde ettiğini söyleyen birisi varsa geçmişini göstersin, ne kadar sürede kaç para kazanmış görelim.
  • der meister  (22.08.17 00:40:28)