UBER Hakkında

Bu gece Uber'i ilk kez kullanmayı düşünüyorum. Sabiha Gökçen'den otelime gideceğim. Uygulama üzerinden hesapladığımda, UberXL 35 TL fiyat çıkarıyor. Uygulamayı ilk kez kullanacağım için 20 TL'lik bir indirimim var. 20 TL, bu 35 TL'den düşecek mi, yoksa zaten düşmüş hali mi? Buna yönrlik bir açıklama yok uygulama içinde.

yolo diye uygulama var , teb kartınız varsa ilk yolculuğunuza 50 tl indirim verir bence deneyin bi

  • nivoandmira  (21.08.17 17:44:14)
@nivoandmira TEB kartım yok maalesef.

  • tardy  (21.08.17 17:50:15)
havaalanı transferleri 100 tl. 20 lira düşerse 80 olur

  • dieselsingle2  (21.08.17 17:59:15)
anladım öyleyse careem uygulaması var üye olurken FARUKB2 yazarsanız 20 tl bedava oluyor . vaktin varsa bu konuya bak yüzde 50 indirim de alabilirsin üste forum.donanimhaber.com

  • nivoandmira  (21.08.17 18:08:44)
@dieselsingle2 Uygulama üzerinde hesapladığımda 35 TL çıktı. Bir de gece havaalanına ulaşınca hesaplayacağım. Söylediğiniz gibiyse, normal taksiyle giderim artık.

  • tardy  (21.08.17 18:14:13)
geçen gün bindiğim taksici ile uberin yasallığını konuştuk. polis sürücüye e yolcuya da ceza kesiyormuş. ama uber bu cezayı karşılıyor sonradan demişti

  • gazozailacatmauzmani  (21.08.17 19:10:20)
@gazozailacatmauzmani

Yolcuya ceza kesmiyor polis. Kesilen ceza sadece surucuye oluyor. Yanlis yonlendirmeyelim lutfen.
  • bedbed  (21.08.17 19:14:44)
uber, yakalanirsa, yolcuya da surucuye de ceza kesiyor. kesin bilgi!

uber cezayi odemiyor, iptal ettiriyor. cunku ortada suc yok; uber, vip servis olarak geciyor, ve ulkede vip tasimacilik yasal (bu yuzden hepsi minibus, takso degil). avukatlar da bu sekilde itiraz edince ceza iptal ediliyor.
  • scars dont fade  (21.08.17 20:20:52)