[]

Fotoğraf/video editleme işleri için hassas kablosuz mouse

Foto/video editing kulvarında ilk göze çarpan ürün Logitech'in MX Master (ve yenilenmiş MX Master 2S) modeli fakat bu cihazın bazı fonksiyonlarının kısa sürede bozulabildiğini okudum sağda solda. Bana hassas olmakla birlikte şöyle dayanıklı, uzun ömürlü bir mouse önerebilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.
 
1.5 senedir mx master kullanıyorum hala ilk gün olduğu gibi çalışıyor. Batarya da dayanıyor. İlkinde scroll wheel'in "tıkır tıkır" yapmasının zayıflaması problemi vardi, söküp kilide hafif dokundurunca düzeliyordu. Yenisinde onu da çözmüşlerdir belki.


  • mirafiori  (21.08.17 16:54:19) 
Logitech anywhere Ben kaç yıl oldu alalı unuttum öncekinide kaç sene kullandım unuttum valla. Çok sağlam cihaz.


  • gozu acik sevisen yahudi  (21.08.17 19:25:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.