24 saattir oda sıcaklığında olan piliç döner bozulmuş mudur?

Sokak kedilerime verdiğim hazır satılan yaprak döneri dün kedilerden biri yoktu gece nasolsa çıkar diye dolaba koymadım sonra da unuttum! Direkt güneşe maruz kalmadı, cam hep açıktı. yine de emin olayım dedim, bişey olmuş mudur, Kedilere bir zararı olur mu?

ben yemem. sizi bilmem. :)

düzenleme: kedi yer.
  • tuzumkuru  (20.08.17 17:18:00 ~ 17:29:35)
Oda sıcaklığının bu mevsimde min 35 derece olduğu göz önüne alınırsa bozulmuştur.

  • eylul  (20.08.17 17:23:11)
Aslında önemli olan diyelim bozuldu Kedilere yine de versem onlara zararı olur mu?

  • mslny  (20.08.17 17:26:06)
ben kendim bile yerim onu ya kedi zaten yer bir şey olmaz.

  • nrmnm  (20.08.17 17:27:25)
Ben yemem benim kedi de yemez. Diğer kedileri bilmiyorum ama ben şüphelendiğim şeyi ona koklatıyorum yemezse yemiyorum. O da kötü koku alırsa yemez tahminimce.

  • Lim5  (20.08.17 17:38:40)
kediye ver, yerse sende yiyebilirsin

  • ozman  (20.08.17 18:11:44)
sıcakta tavuk bekletmek sakıncalı.1-2 saat bile beklesin hayatta yemem,yemeyin

edit: kediler her türlü yer
  • mukon  (20.08.17 18:40:02 ~ 18:40:26)
özellikle tavuk çok fena zehirler, burda "nolcak yha ben bile yerim ki onu eheh" diyenler için belirteyim istedim. ve bu sıcakta 1 gün boyunca değil dolapta, dışarda kalmış bi et ürününü asla yemeyin. kırmızı et olsa da yemeyin ama tavuk etini hiç yemeyin.

ve kediler, çöplerden artık yiyecekleri yiyor, bozulmuş yiyecekleri değil. normal bir hayvan bozuk bir yemeği gayet de ayırt eder ve yemez.
  • reso aga  (20.08.17 19:07:07)