Niye sabahlar bir türlü olmuyor?

Hadi gündüz bir şekilde akşam oluyor da
Hadi iktir kaktir geceyi de ediyoruz ama sabahlar bir türlü niye olmuyor?

Koca ev bir başına ben

Yorulmuyon ondan.

  • yaren  (20.08.17 03:02:55)
Sıkıntın var da ondan. Kafan rahat değil.

O kafa rahat olacak ki bak nasıl vurup kafayı yatıyorsun da gözünü açıyorsun sabah oluyor.
  • eeb  (20.08.17 03:08:29)
Yaren +1. Kafan istedigin kadar dolu olsun, yorulacak bir sey yaparsan o vucut mutlaka fisi ceker.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (20.08.17 03:17:23)
tahminen iteleye iteleye vakit geçsin diye yaşıyorsun. gündüzü bir şekilde geçiriyorum , akşam da ettim. ee sonuna dayandın sabahlar gelmiyor artık.

oysa gün içinde dolu dolu yaşasan geceler de geçer sabah da olur.
  • Caaannn  (20.08.17 03:21:56)
Bu sabahların bir anlamı olmalı

  • doxanikee  (20.08.17 03:23:31)
Dert kener ne halt varsa gece geliyor aklıma. Düşün, üzül, ağla sonra hay mıçayım içine diye uyuyakalıp sabah işte leyla olma döngüsü var bende de.

  • cilekli pasta  (20.08.17 03:40:05)
sigaran yoktur. cunku ferdi baba der ki sigarasiz sabah olmuyor.

Bırakalım bu mevzuyu
Sonu gelmez sözlerin
Bak doluverdi ağlamam diyen gözlerin
Haydi kalk sigaranı unutma burası kapanıyor
Bu saatte bulamayız
Sigarasız da sabah olmuyor
  • blue eyes white dragon  (20.08.17 11:31:07)