[]

İstanbul - Erdek Nasıl Gitmeli?

Merhaba,

İstanbul - Erdek yolculuğu yapacağım, aslında en mantıklısı bin otobüse git... Fakat Pamukkale ta Kurtköy'den kalktığı için sabah 7 otobüsüne Bostancı servisi 5.15'te kalkıyor, muhtemelen her yeri dolaşarak gidiyor.

Kamil Koç'un saat 9'da otobüsü var en erken, o sarmadı. Bir de Kamil Koç malum Metro Turizm gibi bir şeye dönüştü son yıllarda.

Şu çok mu mantıksız?

Sabah 07.30 - Bostancı - Yenikapı (İDO)
08.30 - Yenikapı - Bandırma (İDO)
10.30 - Bandırma varış ve oradan Erdek'e gidiş

Deniz yolculuğu da daha zevkli olur sanki. Başka öneriniz var mı?

 
İdo ile yenikapi-bandirma(2.15-2.30 saat) indigin yerin hemen karsisinda otobusler olacak 1dakik yurume mesafesinde, oradan erdek. Fanteziye gerek yok 25 yillik bandirmaliyim:D


  • Deathrow  (18.08.17 19:46:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.