Aksiyon Kamerası Öneriniz

Gopro Hero 5'e bakındım biraz, fiyatı 1700-1800 lira civarında, aksesuarlarını filan da alınca 2.000 lirayı buluyor. Sözlükte baktım, hero5 alacağınıza sony fdr-x3000r alın demişler ama o da aynı fiyatlarda.

Sonra Hero5 session'a niyetlendim, 1.200 lira civarında ama biri sözlükte, sığıda, deniz kenarında hemen su aldığını yazmış. aslında özel bir nedenle ihtiyacım yok, orada burada, su içinde vs çekeyim istiyorum yani motor, kayak vs gibi aksiyonlarda kullanmayacağım. çok profesyonel, süper özellikleri olan bir şey de istemiyorum. şöyle 1.000 lira civarlarında, eli yüzü düzgün bir aksiyon kamera bulma şansım var mı? yoksa o fiyatlara mümkün değil mi?

Xiaomi Yi 4k

Go pro 5 ile kafa kafaya gider. Hafta sonu gitti gidiyor da 865 TL ye görmüştüm. Tüm aksesuarlar ile birlikte ağzına kadar dolu bir paketi 1.250₺ye kapatırsın çinden.
  • gozu acik sevisen yahudi  (18.08.17 14:17:50)
Sjcam'ın gyro özellikli modelini alın. M20 yada 5000.

  • steven wilson  (18.08.17 14:29:56)
yi 4k almana gerek yok çok prof istemediğine göre. yi 2k alabilirsin. hatta ben de yeni aldım 3 gündür kullanıyorum. kamera+kılıf+4 ekstra pil+gerekli aparatlar+64 gb sd kart hepsini 500 tl ye kapattım. aldığım satıcı da bu: tr.aliexpress.com

30 dolar yazdırdım. gümrük falan takılmadı ücret çıkmadı.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (18.08.17 14:38:27)
Canon d20 kullanıyoruz. 3 sene önce yurtdışından almıştık.
Şu an canon mağaza fiyatı 299 dolar diyor.
amerika'ya fln giden birinden isteyebiliyorsanız fiyat ve kalite olarak bence uygun.

www.youtube.com
  • demoniclewinsky  (18.08.17 14:43:56 ~ 14:44:56)
Kesinlikle Sony Fdr-x3000.

Sony Fdr-x3000, Sony Fdr-x1000 ikisini de aktif kullanıyorum. Fdr-x3000'in avantajı optik sabitlemesinin olması, koşup ederken iyi görüntü veriyor sarsıntıdan etkilenmiyor.

Çin kameralarının çamur görüntüsünden ise basit bir cihaz arıyorsan Sony As-50, As-200 cihazlarına da bakabilirsin. Ya da illa 4k çeksin dersen ikinci el temiz x-1000 rahat bulabilirsin.
  • Northern Mariner  (18.08.17 16:40:58)
Aliexpress ile istemiyorsanız şu sitedeki kameralara da bakabilirsiniz.

www.herigo.com
  • pokepoke  (18.08.17 19:44:24)
Ben 60€ya kiytirik apeman 4k uhd diye bi kamera aldim. Gayet cayir cayir calisiyor. Baya baya aksesuarla geliyor hem de. Henuz suda denemedim ama bisiklete monte edip ve de kafa aksesuariyla kafama takip hiking yaparken denedim, bi yamugunu gormedim. 10€ya ekstra pil ve pil sarj aleti aldim. Ekrani da var,
Cektigini goruyosun sonra.

Ben memnunum simdilik. Suda da deneyecegim haftaya.
  • kuehles blondes  (18.08.17 20:10:18)