Aşk bu mudur ey sevgilim?

Bir aşk vardır bir gönülde
Kabahat seni seven
Şu benim deli deli gönlümde

Burada karşı tarafın başka kişiyi daha dudukledigini mi anlamaliyiz?

Karsi tarafla ilgili yeterli veri yok gibi elimizde. Verilen bilgiler isiginda yazar kisinin gonlundeki sevdanin caresizligi vurgulaniyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.08.17 13:50:36)
Bunu bilemeyiz. Ama darılmazsan şunu diyebilirim, buradan anlam çıkarmaya çalışmak seni mutlu etmeyecek. Sana bundan anlam çıkarmak dışında bir bilgi vermeyen kişilerle zamanını harcamak gereksiz. Hayat çok güzel, hemen başkalarına yol al.

  • twelfth  (18.08.17 13:56:23)
Ben tsm ve arabesk şarkıların sözlerini hobi olarak çözümlemeye çalışıyorum sadece

  • nihilanth  (18.08.17 14:23:02)
Bir gönüle bir aşk sığarken gittim bok var gibi seni sevdim ondan da bi cacık çıkmıyor demiş işte...

Bu arada pop klasmanından gelicem ama Pinhani'nin "Ne güzel güldün" şarkı sözlerine de bak; çok eğlenirsin.
  • lcha  (18.08.17 15:03:01)
Ne güzel güldün ü bilirim hoştur

  • nihilanth  (18.08.17 17:11:58)