sürprizlerden hoşlanır mısınız ?

ben sürpriz kelimesini duyunca bile huzursuz oluyorum.. kontrolüm dışında ya da aniden gelişen olaylara karşı biraz tepkiliyim.. planlı ve programlı olmayan şeyler canımı sıkıyor.. belki de biraz can sıkıcı tiplerdenim bu konuda bilemiyorum..

siz sürprizler konusunda ne düşünüyorsunuz, sever misiniz ya da benimle benzer şeyleri hisseden var mı merak ettim :))

bayilirim surprizlere ^^ olsa da heyecanlansam.

  • jimicik  (18.08.17 12:45:41)
Evet ben de sevmiyorum. Senin gibi düşünüyorum. Gelişigüzel olan şeyleri sevmiyorum genelde.

  • arockm  (18.08.17 12:46:16)
Hayır. Tamamen yoksun işi.

  • secrex  (18.08.17 12:50:12)
ya ben daha ziyade sürpriz yapan insanın beklentisini karşılayamamaktan korktuğum için sürprizlerden hoşlanmıyorum.

çünkü günümüzde sürprizler aslında sürpriz yapanının kendisini tatmin etmek için yaptığı ya da bir yerlerden gördüğü birilerine anlatmak için yaptığı şeyler oluyor. geçekten karşımdakini ne mutlu eder, karşımdaki ne ister diye düşünülmüyor.
  • fosforlu cevriye  (18.08.17 12:54:10)
çok hoşlanırım, deli gibi hoşlanırım. keşke her gün süpriz yapılsa bana.

  • sta  (18.08.17 12:58:28)
ben de sevmiyorum, aynı şeyleri hissediyorum seninle. genel olarak fazla kontrolcüyüm, bilmemek-plansızlık hiç hoşuma gitmiyor.

  • olabilir ya da olmayabilir  (18.08.17 13:01:50)
İyiyse elbette

  • nihilanth  (18.08.17 13:18:37)
Sevmem.
Güzel bir şeyse huzursuzluğumu belli etmemeye çalışırım ama genel olarak hiç hoşlanmam.

  • mutekebbir  (18.08.17 13:20:45)
Sürprize göre değişir. Güzel bir sürprizse severim tabi. Aniden gelişen planlanmamış olaylara karşı negatif bir tutumum yok. Güzel bir olaysa aniden gelişse de olur. Neden olmasin

  • aquarium  (18.08.17 13:32:45)
Sevmiyorum, kontrolüm dışında gelişen şeyler beni tedirgin ediyor +1
Gerçi sürpriz var sürpriz var, ufacık bir hediye vs. ise sorun yok ama büyük bir organizasyon falansa çok huzursuz olurum, hoşuma gitmez.

  • i m cool with that  (18.08.17 13:39:54)
Severim ama hiç yapılmaz. Kendi kendime de yapamıyorum.

  • clones  (18.08.17 13:41:15)
Sevmem gerek yok.

  • catch the arrow  (18.08.17 13:49:51)
İyi bir süprizse bayılırım ama beni tanımayan nelerden hoşlandıüımı bilmeyen bir insan saçma bir süpriz yaparsa baya gerilirim ve hiç hoşuma gitmez.

  • powerpufgirl  (18.08.17 13:49:55)
Eğer iyi yapılmış, hoşuma gidecek bir sürprizse bayılırım. Mesela sürpriz paketler, sürpriz toplantılar...

  • kismisolungac  (18.08.17 13:56:08)
Çat kapı gelen misafirli sürprizleri sevmem ancak erkek arkadaşımın sürpriz yapması filan hoşuma gider. Onun dışımda samimi olmadığım insanların da bana süpriz yapmasından hoşlanmayabilirim çünkü absürd kaçacak bir ortam oluşabilir. Sadece yakınımdaki insanların süprizleri mutlu eder. Dolasıyla büyük oranda haklısın bence de.

  • neferkitty  (18.08.17 14:01:30)
sürpriz yapanım yok. arkadaşlarımın yapılacağı sürprizleri de önceden tahmin etmiş oluyorum, sürpriz olmuyor bana :/

  • boyalı kuş  (18.08.17 14:19:57)
Alakasız bir grup insan (ilgilenmedigim akrabalar vs dahil) kendi zevk/isteklerine göre düşünüp süpriz kisvesi altında zorla bir aktiviteler yaptırmaya çalışıp adına süpriz diyorsa hoslanmam.
Ama eşim, yakın dostlarım süpriz yaparsa sevinirim. Özellikle eşi süpriz yapanları imrenerek izliyorum, tabii ki burada zikredilen süpriz kavramı görümcelere gitmek veya yıldönümünü kaynanayla kutlamak vs değil.

  • Sulfoxaflor  (18.08.17 14:25:52)
Bayılırım

  • beyaztenlikiz  (18.08.17 16:13:37)
tam olarak kobuzchu kiz +1, esaslı bir control freak olarak normal şartlarda kendim için yapacağım bir plan dahi olsa habersiz ve kontrolüm dışında gelişmesi beni ürkütür.
hastalık işte ¯\_(ツ)_/¯

  • Bruce  (18.08.17 16:17:32)
ben de aynı senin gibiyim. kontrolüm dışında gelişen şeyler beni gerginleştiriyor.

  • theseachange  (18.08.17 16:24:23)
hayır.nefret ederim.

  • regardless of what they say  (18.08.17 16:28:39)
Genel olarak katılıyorum fakat sürprizi kimin yaptığına ve içeriğine bağlı olarak hoşlanacağım sürprizler de olabilir.

  • harvey  (18.08.17 16:35:52)