[]

Çöplerini Bahçeye Atan Komşu

Benim bu vatandaşı bulmam gerekiyor çünkü bugün arka bahçemize attığı çiğ tavukları köpeğim yedi ve hastalandı. Geçen zamanlarda da kafama kül tablasını boşaltmışlığı var ya da yemek paketlerini bahçeye atması. Bu çöplerin genel olarak atıldığı yere bakarsak 52 dairelik binada ihtimaller 3-4 daire arasında oluyor. Şimdi sizce ben bu vatandaşı nasıl bulabilirim bulursam ne yapabilirim?

not: o bölgeyi gören kamera yok


 
@defanstakisonadam teşekkür ederim. Ben bayadır yazı asıyorum girişe asansörlere ancak hiç ses seda yok


  • waztp  (18.08.17 02:25:44) 
Bir kamera koyun ve bunu belirtin. Goruntuleri belediyeye vericem deyin.


  • Traveller  (18.08.17 07:36:43) 
öncelikle yönetici ile konuş, kendisi veya sen o cephede yer alan bütün daireleri tek tek uyar.

ikinci olarak da ya kendin kamera tak ya da kamera takılmasını talep et. sikerler öyle işi. köpeğinin zehirlenmesine gitmeden çözülmesi gerekirmiş bu işin.

öğrenciyken terasıma çöp atan lavuğun kapısına yığmıştım çöplerini.
  • teritori  (18.08.17 10:59:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.