[]

Fındık yeni yuvasını arıyor

Yakinen tanıdığımız bir aile yurtdisina tasinacaklari için 11 aylık kedilerini sahiplendirmek istiyor. 45 günlükken sokakta bulmuşlar; bütün aşıları tam, tuvalet egitimi var. Sagi solu tirmalama huyu yok. Çok oyuncu, hareketli bir kedi. Evde uyum sağlasa da bahçeli yerlerde de aşırı mutlu oluyor hatta evden daha çok seviyor diyebilirim. O yüzden 'eve alamam ama çok güzel bir bahçem var; ilgilenir, bakarım' diyorsanız o da kabulleri. Yaklaşık 1 ay içinde yuva bulmaları gerekiyor.

Sahiplenmek/ bakmak isteyen arkadaşlar benimle buradan iletişime geçebilir. Yanında kumu ve oyuncaklariyla beraber verilecek. Lokasyon: istanbul/ beylikduzu. Yakın yerlerde sahiplenmek isteyen olursa bulunduğunuz yere getirebilirler. Umarım güzel bir yuvası olur Findik'in.


 
Not dar yet, mümkün olduğunun farkındalar fakat bir anda ortaya çıktı taşınma kararı ve işlemleri gidecekleri ülke için yetişmiyor. Üstelik orda birkaç ay ev arama süreçleri olacak. Ablalarında misafir olacaklar vs vs. Sonuçta hem kedi hem de onlar çok sıkıntı çekecekti. Burada geçici süre bakacak birini de bulamadılar maalesef. Yoksa kimse kedisini bırakıp gitmeyi istemez.


  • fraise  (19.08.17 14:33:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.