[]

Antibiyotik ile neden alkol almıyorduk?

Bir de antibakteriyel ilaç (Bactrim) antibiyotik sayılır mı ve bununla alkol alsak ne olur?
 
Karaciğerimiz cortlamasın diye.


  • manuel mandalina  (17.08.17 22:03:37) 
büyük ihtimalle bi şey olmaz.
www.nhs.uk
ben çok aldım şahsen.
  • n62  (17.08.17 22:10:40) 
antidepresanlar, antibiyotikler karaciğeri oldukça yoran ilaçlar. malum alkol de karaciğeri mahvediyor. ikisi bir araya geldiğinde uzun vadede ciğer bitiyo tabi. psikiyatristime sorduğumda böyle demişti. ama bi kereden bişi olmaz. dokunur, hasta olursun falan filan, öyle bişi yok yani.


  • moratoryumkisilik  (17.08.17 22:20:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.