kendini ifşa eden kızlar

böyle soyunup kendini ifşa edip periscope vs video izleten kız tanıdığınız var mı? kendi hayatıdır yapar, mevzu o değil de benim merak ettiğim yayından sonraki psikolojileri öğrenciyse okulda falan nasıl oluyor, yani olayı bilenler ne yapıyor, ona ne diyor veya bir şey diyor mu? yani o yayın sonrası neler yaşanıyor böyle bir şeye bizzat tanıklık ettiyseniz, merak ettim.

Kendini porno siteye ekleyen erkekler de var. Bir de kizlarin arkadaslari ne diyecek ki? Kizin kendi ozgur karari. Ama gonderdigi erkek bunu ifsa etmisse o da erkegin serefsizligi.

  • Traveller  (17.08.17 15:45:54)
sanki periscopta soyununca hayatı birden değişmiş gibi yazmışsın. o kızın kaşar oldugunu periskoptan önce de biliyorlar, sonra da biliyorlar. daha çok reklamı olur ve paralı erkeklerin parasını yer, hayatındaki değişim en fazla bu olur

  • dafuq  (17.08.17 15:59:03)
İnternette ne yaparsan yap rezil olamazsın. İlla ki unutulacak. Ve hiçbir şey olmamış gibi devam edilecek.

  • fyodor fyodorovic  (17.08.17 17:37:57)