Serviste unutulan çocuk

Duydunuz mu bilmiyorum kreşe giden cocuk sabah serviste uyua kalmış sonra unutuluyor dört buçuğa kadar sorum şu arabada oksijen biter mi bu sürede çocuk üç yaşlarında Allah ailesine sabırlar versin

Sıcakla birleşince olmuş olabilir.

  • teknikekip  (17.08.17 14:19:27)
sabah 7,30'dan, akşam 16,30'a kadar... üç yaşında bu çocuk. yazık.

başlık az önce açılmıştı:

(bkz: #1216720)
  • runagain  (17.08.17 14:23:49)
Arabada oksijen elbette biter, ayrıca yakın zamanda şöyle bir şey duymuştum; arabanıza biner binmez klimayı açmayın, önce arabanızı havalandırın sonra klimayı açın, içeride bilmem ne bişey kimyasal gazı birikirmiş kapalı kaldığı sırada. O da zehirler miymiş neymiş.

  • yaren  (17.08.17 14:27:15)
sorun oksijenin bitmesinden öte hipertermi'dir muhtemelen. güneş altinda kalan aracın iç sıcaklığı şu yaz günlerinde 70 dereceye kadar çıkabilir ki bu durum bir yetişkin bile 5 dakika civarında ancak dayanır.

  • helenart  (17.08.17 16:48:58)
mevzu oksijen değil. camları kapalı bir araç içinde sıcaklık çok çok yükseliyor. saunada 8 saat kalmak gibi düşün.

  • zgrydn  (17.08.17 17:08:46)
oksijen bitmez araçlar o kadar dışarıyla izole değil. muhtemelen sorun ısının aşırı yükselmesi.

  • orpheus  (17.08.17 18:13:33)
çocuk ağlamamış mı hiç? emniyet kemeri takılı halde bulunmuş. çıkaramadımı ki acep? bulunduğunda baygınmış.

  • for day to break  (17.08.17 19:10:26 ~ 19:12:13)