[]

mordoğan'da ne yapılır?

merhabalar
2 gece mordoğan'da kalacağız. tavsiye edeceğiniz plaj, restoran, yapılacak şeyler var mıdır?
perşembe ve cuma gecesi kalacağız, haliyle hafta içi olacağından fazla kalabalık olmaz. araba da var.


 
Ardıç (über minnoş oynamalı kum plaj) ve Ayıbalığı'nda (kayalıklı yüzmeli sahil) denize girebilirsiniz (merkezden uzak arabayla anca). Bi de merkezde dondurmacı var iyiydi diye hatırlıyorum, karşı kıyıya karşı akşam oturulabilir. Ayıbalığı'nda denize gelmeden yamaçta bi yer vardı on numara kalamar yapardı. Duruyorsa +1.


  • heritage  (16.08.17 22:20:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.