Devamsızlıktan kalmak

Lanet dersin vizesine çalıştım girdim. Üstüne öğlen sıcağında metrobuslere binip derse gitmeye çalıştım. Derse giren araştırma görevlisi soruldugunda devamsizliktan kalan olcagini sanmıyorum falan diyodu. Cok sorun olmaz gibi belirsiz ifadeler... Amk dersinden kalmışım. 12 kredi. 300 küsur tl bayıldım. Geç kalmamak için taksiye bindim. Şu yazdıklarımı aynen dersin hocasına yapıştırıp göndermek istiyorum. Amk okulunda zaten bir türlü kendimi ifade edemiyorum. Bırakıp kariyer falan sikerler deyip kendi işimi mi yapsam. Of amk

olmuşla ölmüşe çare yok. "hallolur bir şekilde" kafasını bırakıp bi dahaki sefere hassas davranacaksın.

not: 7seneyeuzattımspor.
  • zgrydn  (16.08.17 16:00:23)
Burada arastirma gorevlisinin sucu yok cunku o hoca icin calisiyor, kimseyi gecirme ya da birakma gibi gorevi olamaz. Ustelik henuz 22 - 23 yasinda da olabileceginden sizden biraz cekiniyor olabilir.

Sana gelince, eger okul icin calismak zorundaysan ya da bir yerde staj yapip derslerde ogreneceginden daha fazlasini ogreniyorsan keske onceden hocayla konussaydin.

Ama yalnizca tembellikten okula gitmiyorsan - ki bircok kisi bunu kabul etmez ama durum boyleyse kendi yanlislarini da gormen lazim - bu durumda haksizsin.
  • Traveller  (16.08.17 16:06:05)
Tembellik var evet. Ama her yıl dersler haftada birer günken bu yıl biz kayit olduktan yani parayi yatirdiktan sonra 2 gune çıktı. Ve devamsızlık da uygulamada çok önemli değildi.

  • klar  (16.08.17 16:09:10)
derse gitmediysen arş. gör. ne yapsın?
hem suçlu hem güçlü olmak deniyor buna.

  • kayranin kedisi  (17.08.17 05:36:19)
Slms vizeler iyi geçti. Bi ay sonra finaller var. Onlari hallettim mi 240 kredinin 137si tamam olucak. Baharda da bi 55 kredi alsam yapti sana 190. Kaldı mı 50? E yaz maz derken vakit geçer kalan kredi sayısının 2 hanelere inmesinin moraliyle. Eee ğöö derken biter bu okul.

Haaa bu arada: beni o dersten haksiz3 yere birakan asistan sınavlarda gözetmen. Hem çok tatlı hem bana olan mahcubiyetinden olsa gerek kopya cekmeme cok mudahale etmiyor hahahhaha. Yanık mı lan yoksa bana? Ahsjjsjnd hadi tşkler baybay
  • klar  (14.11.17 21:51:36)