Dizi önerilerinizi bekliyorum.

Lütfen sadece sevdiğiniz dizileri yazmayın. listeme bakıp "bunu sevebilir, bunu ben sevdim ama o sevmez" tarzında düşünerek yazarsanız çok sevinirim.
sevdiğim sevmediğim dizileri puan olarak yazıyorum siz çerçeveyi anlarsınız zaten.
10 üzerinden
Fringe 9,5 puan
Peaky Blinders 9,5
Ezel 9
Leyla İle Mecnun 9
True Detective 9
Black Mirror 9
Narcos 9
House Of Cards 9
The Young Pope 8,5
Suskunlar (ilk Sezon) 8,5
Sherlock Holmes 8,5
Boardwalk Empire 8
Mr. Robot 8
Kardeş Payı&İşler Güçler 8
Sopranos 7,5
The Night Of 7
Fargo 7
Davinci's Demons 7 (şu anda bunu izliyorum üçüncü sezondayım ama sarmıyor gibi niyeyse..)
Dexter 6 (zor bitti)
Taboo 6 (4. bölümde falan bıraktım sonrasında iyi diyorlar ama izlemedim)
Stranger things 6 (6.bölümde falan bıraktım)
Preacher 5,5 (ilk sezonu izledim)
Breakin Bad 5 (bıraktım yani o derece)
Prison Break 5 (senaryoda çok saçmalıklar var. ikinci sezonda bıraktım)

fringe sevdiysen x-files sevme ihtimalin de var.

  • yazmamaya yemin eden adam  (16.08.17 00:54:56)
1993 diyor başlangıç tarihi. kopuk olmasın biraz ? belli bir sezondan itibaren izlesem eksik kalır mı konu?
Teşekkürler:)

  • cahs  (16.08.17 00:59:25 ~ 01:04:45)
hannibal bu insan yiyen adamsa filmlerini sevmiştim onu izleyebilirim.
the wire başladım da ilk bölümde kapattım sonra izlerim diye kaldı öyle. bi ara izleyeceğim aldım onu listeye.
teşekkürler:)
  • cahs  (16.08.17 01:04:26 ~ 01:04:38)
Six feet under eğer biraz yaşın varsa tavsiye ederim.

  • bos gezenin bos ustasi  (16.08.17 01:21:07)
26 bitmek üzere. yeterli mi?

  • cahs  (16.08.17 01:31:15)
the wire ve hannibalı tepeye koyarsın izledikten sonra.

  • hasmetizm 2046  (16.08.17 10:04:52)
Person of interest senin tarzın.

  • steven wilson  (16.08.17 11:11:15)
The Strain

Da Vinci's Demons'ı bırakabilirsiniz doğruca. Üçüncü sezon sonunda iptal oldu zaten, devamı yok, bir yere de bağlanmadı.
  • bir garip melek  (16.08.17 14:23:10)
the wire
oz
the leftovers
  • argent dawn  (16.08.17 14:30:34)
dizi tarzını az çok anladığımı düşünüyorum önerileri yorumlamak isterim biraz. six feet under kesinlikle sevmezsin, the wire & hannibal sevebilirsin ama muhtemelen max 8'lik seversin büyük ihtimal 7 falan verirsin ama. oz da bir karakter dizisi aslında hikayeden ziyade karakterler önde yani. the wire'ı seven oz'u da sever ya da tam tersi merak edersen ikisinden birini izle seversen kesinlikle diğerini de izle ama tam emin olamadım sever misin sevmez misin. twin peaks öneren olursa bence ona da bakma senin tarzın gibi durmuyo pek. buradaki diziler tüm izlediğin dizilerse lost'u izlemedin yani, fringe 9.5 diyosan lost'a da en az o puanı verirsin. big little lies, unsere mutter unsere vater, and then there were none (bu üçü kısa dizi), bron broen seversin bence. komedi de pek ilgini çekmiyor anladığım kadarıyla önermiyorum o yüzden. bi de ingiliz tarihi ilgini çekerse the crown'a da en az 8 verirsin ama pek çekmiyorsa çok da sarmaz en fazla 8 verirsin o türlü de. dilerim doğru anlamışımdır zevkini.

  • semaforo de medianoche  (16.08.17 16:24:44 ~ 16:28:44)
Hepinize çok teşekkür ederim. mutlaka bakacağım dediklerinize:)

semaforo de medianoche size ayrıca teşekkür ederim üşenmemişsizni:)
  • cahs  (16.08.17 17:06:21)