işte mutsuz olmak

işe alışmakta zorluk yaşıyorum. yaptığım iş mutlu etmiyor. sistem çok eski ve çok zaman harcatıyor. vaktin önemli olduğu bir sektördeyim ancak çalışanlar sistemi kabullenmiş biçimde yazılıma tek söz etmiyor. uzun bir süredir beklediğim bir iş yeri var ancak orada belirsizliğini koruyor.

iş doyumunu nasıl sağlıyorsunuz? ne yapmalı?

Aynı şeyi yaşadım, bunlara ek olarak maaş sorunum da vardı ve tabi başka şeyler daha... başka iş ayarlıyıp istifa ettim. Daha dün oldu bu olay. Yani iş doyumu sağlamanın yolu yok istifa dışında. Çünkü bunu sağlamak için ipin senin elinde olması lazım ki bu bahsettiğimiz sorunlar için kontrol biz de değil. Ha tek yapabileceğin her geçen günün ömürden gittiğini bilerek iş öğrenme geliştirme konusu üstüne git, çünkü önündeki zaman için faydalı olacak.

  • patos64  (15.08.17 23:23:03)