Ev eşyası için online alışveriş siteleri

Güvenilir olanları hangileridir?

Dekorazon, Evidea gibi siteler hakkında sözlükte olumlu yorum göremedim. Tekzen iyidir herhalde dedim ona da bayağı sövmüşler.
Teslimat ve ürün sıkıntısını yaşatmayan site önerisine ihtiyacım var.
Alınacak ürünler yatak, kanepe, dolap gibi eşyalar.

Bir çok ürün internette göründüğünden çok farklı geliyor , kurulumu yaptıktan Sonra anlıyorsunuz tabi , masa sallnıyor resmen ,
Bence hala en iyi yöntem , mağazalara bakıp pazarlık etmek. Veya bir bulunan ürünü nette aramak .

  • dunyatuhaf  (15.08.17 02:04:23)
Yakında çamaşır makinesi aldık. Klasik mağazalardaki fiyatlar artık internettekilerden abartı pahalı değil gibi geldi bana. Mağazadan alma alternatifini tekrar değerlendirin bence.

Risk almak istemeyip tercih edeceğiniz sitelerin fiyatları ile büyük dükkanların fiyatları kafa kafaya gelebiliyor, hatta büyük mağazalarda kampanyalarla daha ucuza ürün bulmak da mümkün olabiliyor.
  • iron  (15.08.17 02:07:47)
ev tipine göre değişkenlik gösteriyor bence. aile eviyse eşyalar uzuuuun yıllar kullanılacaksa gercekten görüp almak mantıklı. ama genel olarak kazık cakma modunda degilseniz, ögrenci, genç vs eviyse evidea, evmanya, dekorazon diyorum ben. hiçbir şey resimlerdeki kadar büyük değil. bazen de hatalı falan geliyor ama iade yapabiliyorsunuz. birkaç yıldır bi ton sey aldım bu üç siteden, teslimat sıkıntısı hiç yaşamadım. ürün sıkıntısı evideada yasadım bi kere.

  • turk kizi  (15.08.17 10:21:35)