adınızı google'da aratınca kaç sonuç çıkıyor?

sonuçlar size mi ait?

cübbeli ahmet hoca, taçsız kral pele, mozambik'te trafik kazası gibi alakasız sonuçları eleyelim.

ben arattığımda 16 sayfa sonuç çıktı ama tek bir link bile benimle ilgili değil :)

20 senedir internetteyim, google'da adımı aratınca benimle ilgili tek bir sonuç bile çıkmıyor. çok iyi saklamışım kendimi.

  • prompter  (14.08.17 15:34:21)
Yuh 44600 çıktı :) ilk 5 sayfadakii sonuçlar bana ait

  • passion rules the game  (14.08.17 15:36:07)
Linkedin sayfam, instagram profilim, koşuyla ilgili sayfam, nat geo'daki foto portfolyom, youtube'da bir videom, bağışçısı olduğum kurumun sayfası; toplam 6 sonuç. Sanırım bir kişi sadece ismimden çoğu şeyimi öğrenebilir.

  • peggy  (14.08.17 17:08:06)
ismim türkiye'de tek. 395 sonuç var hepsi benim.

  • fakyoras  (14.08.17 17:25:01)
Tırnaksız aratınca 346000, tırnak içinde aratınca 5380 çıktı. İlk sayfadakilere (tırnaksız) baktım. Başka birinin twitter hesabı benim değil sadece. Bir de ad-soyad kombinasyonuna ait tüm Facebook, Youtube, vb. listeler (ki hepimiz varız) . İkinci sayfada da iki tanesi benim değil.

Aynı addan bir 10-15 tane var.
  • aychovsky  (14.08.17 17:32:14 ~ 17:40:38)
tırnaklı aratınca 711. aynı ad soyad kombinasyonuna sahip benden başka bi kişi var facebook'ta. (ki iki adım ve türkiyede çok bilinen bir sülaleye sahip bi soyadım var, sülale genelde mafya olarak biliniyo ama bizim aile o mafya tarafıyla uzak yani hsdhsh).

ilk üç dört sayfada ikimize ait twitter facebook vs sayfaları var. arada benim lisede lys derecemle ilgili haber var, okulumun verdiği madalyayla ilgili ege'nin sesi vs tarzı sitelerde. lisedeyken baktığımda ortaokulda aldığım aşırı dandik masal yarışması, zeka oyunları yarışması vs ödülleri de çıkıyodu hatta daha da geri gitsem bulurum onları
  • nundu  (14.08.17 17:44:39)
Tırnaksız aratınca 177.000 ve 14 sayfa sonuç çıktı.
Tırnaklı aratınca ise 657 sonuç çıktı.
Benzer sonuçlar çıkarılınca 47 sonuç çıktı ve tamamı benimle ilgili.
Akademisyen olmam da bunda etkili. 657 sonucun tamamında da adım geçiyor olabilir.
Eşimin soyadı da kendi soyadıma eklenince tırnaklı sonuçlar tamamen bana ait oluyor. Yani bu ad ve soyadlı tek kişiyim.
  • duyond  (14.08.17 18:09:02 ~ 18:09:55)
yaklaşık 547.000 sonuç diyor yani camdan çıkıp benim adımı seslensen en az 10 kişi dönüp bakar o derece. sonuçlar bana ait değil, intihara kalkışan bir manyak var,cesedi denizden çıkan biri var, yaşlı bir amca var , matematik profesörü var falan

  • AWD  (14.08.17 19:07:46 ~ 19:10:48)
416.000, tırnak içinde aratınca da 5.080

  • gazozailacatmauzmani  (14.08.17 19:14:09)