insanlara gelen süper pahalı teknolojik hediyeler

kimlerden geliyor çok merak ediyorum. size geldi mi hiç, geldiyse kimden veya nereden? yani görüyorum bir de insanlar bunları satıyor şaşırıyorum ben olsam heyecandan çıldırır kutuları falan ısırarak ağzımla parçalayarak açmaya çalışırım insanlar jelatinini açmadan satabiliyorlar. bir tek bana mı ilginç geliyor?

Genelde iş yerinden. İşle ilgili yerlerden.

  • [GODDARD]  (13.08.17 16:08:42)
bize is yerinde su vermiyorlar.

  • kosun lan mevzu var  (13.08.17 16:15:23)
seminerde oralb genius pro 9000 hediye kazanmıştım ama çekiliş vardı orda şansıma çıktı hala kutusunda duruyor. Satmak istemedim kendim kullanacağım ama satsam hediye geldi diye satardım süper pahalı değil ama kendi sınıfına göre pahalı neticede :D

  • neferkitty  (13.08.17 16:17:54 ~ 16:20:05)
pek pahalı değil ama bana bir mp3 gelmişti eski bir kız arkadaşımdan, 120 lira civarı falandı. daha pahalı teknolojik bir şey almadım, karikatür gibi olsa benim de bakışlarım öyle olurdu hahah

  • senolll  (13.08.17 16:35:46)
Samsung Gear 3 akıllı saat hediye olarak geldi. Merak edip kutusunu dahi açmadım.
Satılığa çıkardım :)

eksiduyu.ru
  • gonulcelen87  (13.08.17 17:10:01)