[]

iPhone SE space grey

Evet, başlıktaki telefonu almayı düşünüyorum, 2085 tl. Ne dersiniz? Telefonlara çok fazla para ödemeyi sevmiyorum aslında, ikinci elini mi alsam? Sıfırını mı alsam? Bi de bu telefonun sar değeri nedir? Normal telefonlardan daha mı yüksek? Normal mi vs.
 
Iphone hakkinda yorum yapamam malesef hic bilgim yok, ama ikinci el almayin 2000 lira civarinda para verip de bozuk mal ya da eski bataryaya sahip bir telefon sahibi olmayin.


  • ismira007  (13.08.17 14:31:01) 
2 yıldır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.


  • gorkemgoksu  (13.08.17 14:34:36) 
2. Eli mi bu para? Bu paraya sıfır 64 gb alınır


  • gozu acik sevisen yahudi  (13.08.17 19:51:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.