[]

İstanbul'da askerlik tecili

Maltepe civarında bir askeri şubeye gidip tecil işlemlerimi yapmak istiyorum. Kalabalık oluyor mu, önceden sıra almak falan gerekiyor mu, ortalama kaç günde hallolur bu iş bilen biri bir yardım ederse çok iyi olur.
 
Maltepe cok kalabalik olmuyor. Umraniye de oyle. Halicioglu cok kalabalik.


  • Traveller  (13.08.17 12:15:28) 
Ben gecen hafta pazartesi buyukcekmecede yaptirdim asiri kalabalikti. Askeri kimlik sayesinde one gectim ancak once belge doldurup onaylatip sonra aile hekimine gidip muayne olup tekrar donup belgeleri onaylatman gerekiyor. Git geli uzun suruyor.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (13.08.17 12:45:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.