[]

Kart aidatı iptal edilemiyor mu?

İptal için müşteri hizmetlerini arayan babama iptal olmuyor artık yeni düzen geldi şu zaman bankalar birliğinin sitesinden şuradan şuradan kontrol edebilirsiniz demişler. soru başlıkta. Hakem heyete falan gitsek?
 
kartimi iptal ettiricem diyince aidati almayalim iptal etmeyin diye yavsiyorlar hemen.


  • in vino veritas  (13.08.17 12:17:11) 
artık kart aidatı alınıyor. hakem heyetine gidilirse bir ihtimal iptal edilebilir. ancak işin tüyosu, eğer kartı aktif ve bol bol kullanıyorsanız, bankayı arayıp kart ücretinden ötürü kartımı iptal etmek istiyorum diyin. kart iptal birimi size bir iki teklif yapacaktır. bunların içinde kart aidatı iptali de bulunabilir.

yalnız dikkat edin bazı bankalar teklif sunmadan son onayınızı alıp direk kartı kapatıyor. blöf yapayım derken karttan olmayın.

bigpara.hurriyet.com.tr
  • gliderpilot  (13.08.17 12:17:48) 
artık alıyorlar, iptal edin derseniz de ya bir ihtimal bonus veriyorlar ya da tabi iptal edelim diyorlar. bankalar aidstsız kart çıkardığındna artık bu şekilde oldu. ancak bankaya iade yazısı yazıp iade etmiyoruz cevabı ile e devlet üzerinden bankalar birliği bölümüne yazıp iade aldığını iddaa edenler de var


  • oscar  (13.08.17 12:38:30) 
Bu hafta içerisinde direkt şubeye dilekçe verip iptalini istedim. 6 ay kartı kapatmama sözü verdim ve 107 tl üyelik üctetini iade ettiler. Kartım axess. Şubeye danışabilirsiniz.


  • Son Müzakereci  (13.08.17 14:07:04) 
3 yıldır alınmayan kredi kartı aidatını bu yıl aldılar. Müşteri hizmetlerini arayıp itiraz ettim. Tüm kullanıcılarımıza bilgilendirme maili göndermiştik dedi. Mail gelmediğini söyleyip bilgim olmadığını söyleyince, yardımcı olmak adına aylık 250 tl harcama sözüne 90 TL bonus iadesi yaptılar.
Kartım ingbonus.

  • gonulcelen87  (13.08.17 14:24:48) 
garanti kartlarimdan bircogunda arayinca hemen iade ettiler.
2 kartta sorun oldu, birinde "1 yil kapatmama" sozune bonus olarak iade ettiler. ek kartti, cok seyapmadim iyi dedim.
diger kart icin mil teklif ettiler iptal'e gitti, 1 hafta iptal icin bekledi, geri donduler, yine 1 yil kapatmama sozune parayi iade ettiler.
  • disq  (13.08.17 23:39:47 ~ 23:40:30) 
Önceden puan yükleyerek vs. iptal ediyorlardı. Şimdi üç kağıdını buldular herhalde pek yanaşmıyorlar. Ben bu yüzden iptal ettirip, aidatsız kredi kartı aldım. Hemen her bankanın var artık.

Puan/mil vs. uğraşmıyorsanız siz de bu aidatsız kredi kartı alın.


.
  • kartallar yuksek ucar  (13.08.17 23:59:54 ~ 14.08.17 00:00:13) 
Üç kağıdı falan olmayan bir durum, kart aidatı ödemek istemiyorsanız, yap 'her bankanın' sunduğu aidatsız kartı alacaksınız ya da toplarını büyük olacak ki sizi kaybetmek istemeyecekler.


  • atom karincanin torunu  (14.08.17 00:24:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.