saç ifşa: final episode

Yılan hikayemin (bkz. www.eksiduyuru.com) sonuna geldik kızlar!
En son telafi için aramışlardı, dün gittim nihayet. Duruma göre düzeltme ya da bakım yaparız demişlerdi ama bakınca hiç tutmamış olduğunu, komple yeniden yapılması gerektiğini söylediler. Ben de saç elinizde kalmayacaksa yapın dedim; yaptılar. Ayrıca çok kibar davrandılar, sahibi gelip tekrar özür diledi, işlem boyunca arada gelip kontrol etti vs. Bi sosyal medya şikayeti nelere kadirmiş..
Sonuç gördüğünüz gibi B) tekrar teşekkürler^^ hepimize geçmiş olsun!

Canım benim çok güzel olmuş

  • purple rain  (13.08.17 04:27:36)
Çok güzel olmuş saçların. Olaylar ne bilmiyordum ama çok beğendim :)

  • april12th  (13.08.17 04:52:17)
Burun pek güzel yalnız. Fındık <3

  • yaren  (13.08.17 06:00:59)
Güzel olmuş he ^^

  • Golden Ratio  (13.08.17 07:14:29)
BA YIL DIM

  • klar  (13.08.17 09:20:27)
Neler yaşanmış yahu! Geçmiş olsun ve güzel olmuş. Ayrıca önceki adamın yaptığı perma mıymış :) tuhaf.

  • cemallamec  (13.08.17 11:03:06)
Combo breaker olarak olmamış demeye geldim. Dalga dalga değil de tel tel ayrılmış, elektriklenmiş gibi. Permanın olayı mı bu bilmiyorum, gördüğümü yorumladım.

  • pike  (13.08.17 11:34:38)
@yaren, alttan öyle çıkmış :)

@cemal, sağol^^

@üg, eski halinin fotosunu iyi çekmemişim, tepesi çok komikti, öyle kullanılacak gibi değildi yani :/

@pike, aslında o gün kabartmasını istedim de o yüzden öyle oldu. Daha yıkamadım, yıkayıp kendim yapınca öyle olmayacak yani.
  • manuel mandalina  (13.08.17 11:54:59)
kotu duruyor bence...

  • kamyonsans  (13.08.17 11:57:28)
güzel. biraz bakımlı kıvırcık olursa direkt çekici sınıfına giriyorsun. kıvırbaşların ayrı bir havası oluyor nazarımda.

  • zgrydn  (13.08.17 13:00:13)
Bir kıvırcık saçlı olarak tipik kuaförün eline şekil ver diye bırakılmış kıvırcık saç görüyorum tüy tüy kabartmışlar. Kendin şekil vermeden kurutsan bile böyle olmaz bukle bukle olur güle güle kullan :)

  • pastörizesüt  (13.08.17 13:10:50)
tek beğenmeyen benim sanırsam

  • basond  (13.08.17 13:24:54)
Beğenenlere de, beğenmeyenlere çok mersi^^

Konu saçın güzelliğinden öte benim perma failimin bi şekilde sonuçlanması aslında. Buradan aldığım fikirlerden güç alıp hakkımı aradım :3 Ben sonuçtan gayet memnunum; hem salonun gönlümü alıp sorunu telafi etmesi bakımından, hem de nihayetinde hiç değilse homojen bi saç elde ettiğim için. Diğer türlü paramı kaptırmış ve düzensiz bi saçla sinir olmuş vaziyette oturuyordum.

Bana kalırsa fotodaki afro hali çogzel, ama benim gibi saçını taramaktan aciz bi insanın iki saat onu yapmakta uğraşması ve becermesi zorrr.. O akşam bi yere gidiyordum, o nedenle bi hovardalık yapayım dedim^^ Yani @pastorize +1
  • manuel mandalina  (13.08.17 13:59:36)
la benim saçım kurutucuyla kurutunca böyle oluyo diye kışları nerdeyse yıkamıyorum, her banyo çıkışı sinüzite göğüs geriyorum, sen ısrarla gidip yaptırmışsın. inanılmaz ya. hakkat insan kendinde olmayanı istiyomuş. güle güle kullan.

  • evde liyakat kalmamis  (13.08.17 23:01:00)
Bunun ıslak ve jöleli hali hali 1 ay sonra çok güzel olacak, ben o zamandan sonrayı severim, bu hali de sen beğendikten sonra zaten güzel=) çok sevindim sonuç almana, Güle güle kullan=)

  • mslny  (13.08.17 23:11:20)
Normalde oturmamış halini sevmem ama onu bile sevdim. Hele biraz zamanla oturunca iyice güzel olur o. Güle güle kullan. :))

  • aychovsky  (14.08.17 01:24:53)
cenci kafası gibi olmuş. fena görünmüyor bence.

  • filteria  (14.08.17 01:29:30)