[]

Stranger things izlemeye değer mi?

Merhaba. İşten güçten arta kalan zamanlarda güzel şeyler izlemeyi seviyorum. Zaman sınırlı olduğu için izlediğim şey kötü olunca üzülüyorum giden zamana. Şu strangers things'e ne diyoesunuz? Çocuk işi değildir sanırım? Bi fikir verin canlar.
 
Cocuklarin basrolde oynadigi yetiskin dizisi. Cocuklar icin olsaydi onlarin psikolojileri icin kotu olurdu cunku saglam korku dizisi. Duvarlardan cikan ruhlar falan var.


  • Traveller  (12.08.17 07:05:22) 
Değer bence. Ben tek nefeste izlemiştim akıcı.


  • gozu acik sevisen yahudi  (12.08.17 07:29:48) 
Değer.


  • elorelia  (12.08.17 08:14:20) 
değer


  • sta  (12.08.17 08:16:25) 
ben pek beğeneceğimi düşünmeyerek ilk bölüme biraz bakayım diye açmıştım bir baktım soluksuz tüm sezonu bitirmişim bilgisayarın başından kalkmadan. uzun zamandır izlediğim en sürükleyici şeydi.


  • rotten head  (12.08.17 08:43:12) 
Stephen king romanlari seviyorsan hosuna gider.


  • chavezding  (12.08.17 09:25:05) 
Çoluk çocuğun oynadığı dizi izlenmez diyerekten epey bi geç izledim. Geç izlediğime pişman oldum. Sürükleyici bir dizi.


  • apolitikherif  (12.08.17 10:51:54) 
Değmez. Aşırı yapmacık sahneler, batı korku filmi yapmacıklığı dolu her yeri. Çocuk diyalogları hiç çocuk diyalogları gibi değil. Karakterlerin söyledikleri her şey, verdikleri her tepki, yaptıkları her hareket çok yersiz duruyor, hani "out of place" derler ya. Buldum diye parlayıp diğerlerine mıknatısın pusulanın nasıl çalışacağını anlatan çocuğu izlemek istemiyorum ben korku dizisi izlerken.


  • Adramelekhh  (12.08.17 11:49:51 ~ 12:02:35) 
Dili basit olduğu için İngilizce altyazılı izleyip dil geliştirmek maksadıyla izledim ilk sezonu. Çok şey beklenmeden izlenebilecek bir dizi. Pek de çocuk işi değil.


  • estranged  (12.08.17 11:56:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.