LinkedIn saçmalığı

Arkadaşlar merhaba..

durum şudur; (bkz: #70108059)

nasıl çözebilirim bu durumu, kendimi kazıklanmış hissediyorum, içime oturdu resmen.. çözülebilir mi?

teşekkürler

paranın çekildiği tarih 1 aydan daha önceyse çok kolay atarsınız maili iade ederler, ancak 1 aydan sonra çekmişlerse paranızı; o zaman aynı bu anlattığınızı linkedine mailleyin, sadece şu kısmı değiştirin, ''aptal değiliz açtık baktık'' kısmını eklemenize gerek yok.

  • mete kudur  (12.08.17 05:21:50)
sizin gibi profesyonel bir firmadan bunu beklemezdim vs gibi bunlari elestiren, hakaret icermeyen bir mail atarsaniz. bu durumu sizin cozmenizi bekliyorum derseniz, muhtemelen ellerinden geleni yaparlar. yapmazlarsa, belki bankaniza haber verirsiniz bu fraud case dedikleri dolandiricilik hadisesi dersiniz bu firmadan cekimlere onay vermeyin dersin. amazon gibi davranirlar, sadece kac gun gectiyse o kadarlik ucreti kesip paranin geri kalanini iade ederler. bana bunu amazon yapmisti. amazon prime uyeligimi son gun iptal etmistim, buna ragmen para cekmislerdir. paranin tamamini iade etmislerdi.

  • ubi dubium ibi libertas  (12.08.17 06:17:26)