üst üste gelen ifşalara bir yenisi ekleniyordu.

deleted

sakalla da uyumlu olmuş.

  • runagain  (12.08.17 02:48:42)
o kapalı havada o aynalı gözlükler olmamış.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.08.17 02:51:54)
Geçen gün aklıma geldi direk sorayım
Neden böyle bir tarzı benimsiyorsunuz? Cidden yüzde doksan beş kötü demode
90larda popülerdi bu grunge haller
Saçımı sakalımı uzatayım güzel mi olur diye düşünüyorsunuz yoksa boşvermişlik mi?
Tipin kötü değilde dağınıklık kötüleştirmiş dostum
  • fasulyek  (12.08.17 02:52:57)
@proletarier aller lander vereinigt euch

aynalı gözlük değil, instagramda snapchatte falan olan efekt gözlüğü o. baksana yansımasında ufuk çizgisine doğru yol alan bir vapur var.
  • kosun lan mevzu var  (12.08.17 02:55:29)
aynı tornadan çıkma olmak istemiyorum millet ile senelere göre popülerlik umurumda değil şuan herkes saç uzatsa ben kestiririm gibi düşünebilirsin. ekstradan 20 sene kısa saçla takıldık birazda böyle gitsin dünyanın en rahat olayı berber derdin yok. wax falan ugraşma topla sacını cık. sadece kuruması falan sıkıntı oluyoor.

@kosun lan mevzu var
gözler gitmiş antalyada vapur yok :) o beni çeken arkadaş
  • Aşk Adamı  (12.08.17 02:57:28 ~ 02:59:37)
saç konsere gidiyor, gözlük Çeşme'de sahilde kopuyor ve poz hamdolsun ben tokum diyor. inanılmaz bir kombin ya, baktıkça bu hayata dair bildiğim herşeyi unutuyorum.

  • evde liyakat kalmamis  (12.08.17 02:58:05)
Ben de tam aksini düşünüyorum 20-25 Yaş arası üniversite öğrencisi tornadan çıkma tarzı
Rahatlıksa görsel kaygı yoksa mantıklı söylediğin gibi

  • fasulyek  (12.08.17 02:59:44)
@evde liyakat kalmamis dsajoda senin yorumların beni benden alıyor :)

  • eazy  (12.08.17 03:02:45)
Şiir yazıyor musun yoksa

  • Apocalypse  (12.08.17 03:02:51)
Evde liyakat +1 (ayrıca kahkaha attırdın liyakat) asdfhjk

  • fanilawhite  (12.08.17 03:15:05)
tisortune zeytinyagi bulasmis kamka.

  • bindokuzyuzkusur  (12.08.17 06:32:39)
o pozu ne düşünüp verdin acaba?
fotoyu çeken olum çok saçma oldu bu poz demedi mi?

  • basond  (12.08.17 12:15:10)