35000 tl'ye dizel buzdolabı beyazı olmayan az km'li araç bulmak zor mu?

allah kahretsin istanbul'da yaşıyorum ve artık araba almak zorunda kalıyorum gibi bişey. 2.el 35000 tl'ye dizel buzdolabı beyazı olmayan, OTOMATİK vites az km'li araç bulmak zor mu? az km'Li dediğim 100.000 km'yi geçmemiş, kazasız ne önerebilirsiniz bana?

yurtdışındaki 2.el sitelerine bakıyorum yemin ediyorum bizim 40000 tl verdiğimiz arabalar 1000-2000 euro'ya veriyor millet. ne biçim ülke burası.

www.sahibinden.com

tüm trde 11 adet araç var.
  • prezarlatif  (12.08.17 00:45:50 ~ 00:46:21)
Abi herif 2006 da 55 bine alıp 240000km kullandığı vw passat 1.6 fsi comfort'u 65 bine satmaya çalışıyor sen ne diyon... gerekçesi de şey; çok temiz değişen yok...

Arabada 24000 tl hasar kaydı var, sadece parça değişimi yapılmamış, onun dışında tüm kaporta elden geçmiş, "çok temiz" diyebiliyor adam :(
  • Tears of Devil  (12.08.17 00:55:17)
istanbul mu dedin ? kuzen gel sana motosiklet alalım.

7-8 kya sen çözeriz. 27 binede kafana göresin. krediyle ve gir. danaya gir motosiklet alırsan zaten girip çıktığın yerin haddi hesabı olmaz.
  • Caaannn  (12.08.17 01:41:44)
35 bine araba mı kaldı düzgün allaassen? Dizel otomatik düzgün bir araç 100.000 civarından başlıyor (düzgün dediğim de megane falan). Sen olsan 100.000 kilometre sonra 35.000e verir misin?

  • babilbaligi  (12.08.17 13:51:12)
2006 dizel yarı otomatik üç beş değişenli fiesta bulabilirsin belki

  • yuto  (12.08.17 15:22:19)
Otomatik vites 2nci elde güven vermiyor. Otomatik vites mekanik olarak daha hassas olduğu için sen aldıktan sonra problem çıkardığında 3-5 milyarlık hasar çıkartabilir. Bu fiyata eski model otomatik vites bulabilirsin ama güven vermez masrafın bitmez.

Otomobil ev gibi piyasalar yerinde durmuyor hey yıl artıyor. Bu sene baktığın fiyat seneye 5bin armış oluyor. Bu da ikinci ele yansıyor.

35bin TL ye şansın varsa 2-5 yıllık, temiz bir manuel araba bulabilirsin.
Otomitkte bulursun ama kurşun delikleri olan, kazalı, eski ..vs bir model bulursun.

0 km tabi ki en güvenlisi. 35bin peşinat yatırıp geri kalanı faizli taksit yapabilirsin. Araba ile uğraşmazsın.

Genel olarak beyaz niye tercih ediliyor çünkü diğer renkler için ekstra para vermen gerekiyor.
  • yakupyaman  (17.08.17 17:03:30)