kablosuz şarj cihazı

bu şeylerden birini edinmek istiyorum ve 2 3 kat daha yavaş şarj ettiklerini biliyorum. sorum şu:

telefon kılıfı var iken bunlar çalışmaya devam eder mi yoksa kılıfı çıkarmak mı zorundayım? eğer çıkarmak zorundaysam ölümüne gereksiz bir şey oluyor ondan soruyorum.

telefon samsun bu arada. şimdiden teşekkür ederim.

aksine çoğu hızlı şarj olduğunu iddaa ediyor. tabi alacağın ürünün fiyatı bunu etkileyecektir.

kılıf ince bişi ise sorun olmaz ama kalınsa evet çıkartman gerekebilir.

ürünü satan bir yerde kılıfınla dene ve öyle al derim.
  • qxgviper  (12.08.17 00:38:44)
benim telefonda otterbox kılıf var ve onunla şarj edebiliyorum. henüz kılıf almadıysanız amazondaki yorumlara bakabilirsiniz orada genelde belirtiyorlar kablosuz şarj meselesini.

çok yavaş değil, normal bir şarj hızı, ama hızlı şarj varken pek kullanışlı değil bence.
ben ayrıca para verip almadım telefonla geldi. şarj kablosu tek olduğu için bir kablosuz şarj cihazına bir telefona tak çıkar yapmak da zor oluyor. kenarda duruyor öyle, birkaç kere kullanmışımdır en fazla.
  • lily briscoe  (12.08.17 00:49:26)