Bankamatik kartindan 2 kez para çekilmesi

Bu akşam bimden 47,20 liralik alışveriş yaptım. Şifreyi girdikten sonra pos makinesi kapandı. Kasiyer makineyi açıp fiş gibi bir şey yazdırıp paranın çekilmediğini söyledi. Tekrar işlem yapıp şifreyi istediklerinde telefonum yanımda olmadığı için kontrol edemediğimden mecbur güvenip şifreyi tekrar girdim. Fiş ve slipi yazdırıp verdiler. Daha sonra eve gelip kontrol ettigimde paranın iki kez çekildiğini gördüm. Tekrar bime gittim durumu anlattım.

Kasadaki eleman sorumlusunu aradı pos makinesi yine kapandi musterinin hesabindan para iki kez cekilmis vs dedi. Sorumlu geldi postan yine k fis gibi seyi kontrol etti orada bir kez cekilmis gorunuyor. Telefonda ss alıp kendisine gondermemi isteyip iki kere cekildiyse aksam kasada fazla cikar iade ederiz diyip gonderdiler. Bim 9 da kapaniyor simdiye kadar sayim yapilmistir heralde ama iade edilen bir sey yok hala. Daha once bu durumu yasayan var mi nasil bir yol izlemem gerekiyor?

benim karttan iki kere çekmiler ben farkında değildim 2 gün sonra gittiğimde tutanakla nakit olarak vermişti 20tl kadar birşeydi.

  • Sir Anthony Hopkins  (11.08.17 23:06:09)