[]

kuruma kalma

neye elimi atsam kuruyor gibi hissediyorum. dolar almıştım düştü, altcoin almıştım onlar da düştü. bir ev almıştım olması gerekenden çok daha ucuza sattık. arkadaşla bir internet sitesi açıyorduk 2 senedir açamadık bir sürü şanssızlık oldu.
neden böyle oluyor be yapayım :( 
hayat rutinin bu belki de.
ilerisi için bunu da göz önünde tutarak yaşa. örneğin iş tutacak diye bekleme, tutmaması normal diye düşün.

  • re noreno  (10.08.17 18:03:27) 
oluyor bazen öyle. ben de girişecek sermaye bulamıyorum. gel iş kuralım birlikte.


  • runagain  (10.08.17 18:19:29) 
olur öyle şeyler.


  • kediyiyenpiskopatfareyimben  (10.08.17 18:39:55) 
olur öyle sıkma canını +1


  • basond  (10.08.17 18:43:44) 
@runagain ben her şeyi batırıyorum diyorum sen bana iş kuralım diyorsun:)


  • sta  (10.08.17 20:03:49) 
@sta, işte birlikte yapalım, batmaz bu defa..


  • runagain  (10.08.17 20:27:08) 
plan nedir


  • sta  (10.08.17 21:07:07) 
Diğerlerini bilmem ama dolar ve altcoin tercihiniz pek kurumuşa benzemiyor. Özellikle doların, uzun vadede düşme şansı yok.


  • leontocephaline  (10.08.17 21:18:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.