Tatile gitmek isteyip gidememek

Ne yaman bir durummuş arkadaş ya :/

Geçen ay her şeyi ayarladığım günün sabahı arkadaşımdan satış yedim ve çantaları yavaşça yere bırakarak işe gitmek zorunda kaldım. Çok koydu açıkçası ama arkadaşımın da suçu yoktu.

Etrafımdaki diğer arkadaşlar ya evli ya çoktan tatillerini yaptılar. Ailem bayramdan sonra araba alırız öyle çıkarız diyor, onları beklediğime değecek mi ondan da emin değilim.

Yalnız her şeyi yapabilirim ama tatil konusunda içimde çok sıkılacağıma dair bir his var. Siz bu durumda ne yaptınız, ne yapardınız?

şu an aynı durumda olan 3 kişiyiz. biri de gelir birazdan :D toplaşıp gidelim.

  • elorelia  (09.08.17 17:57:52)
1 hafta boyunca tek başıma Londra'yı gezmiştim ve zaman zaman yanımda kafa birilerinin varlığını arasam da düşündüğümde şimdiye kadar yaptığım en verimli seyahatti diyebilirim çünkü kimseyle fikir ayrılığına düşmeden istediğim her yeri gezip görebildim.

Deniz-kum-güneş konseptli bir tatiliyse şimdiye kadar hiç tek başıma yapmadım ama mesela ailemle yaptığım bu konseptteki tatillerde de genelde hep sıkıldım çünkü beklentilerimiz çok uyuşmuyor bu konuda.

Kısacası, zaman zaman canınız sıkılabilir ama eğer her şeyi yalnız yapabilen bir karakteriniz varsa ve tatil yapmak için yanıp tutuştuğunuz bir dönemse bu sefer de yalnız gitmeyi deneyin derim ben. Belki bu vesileyle kafanızı dinleme şansı da yakalamış olursunuz.
  • a day at the races  (09.08.17 17:59:07)