bahis sitesi ariyorum

1xbet gibi bolca secenegi olmali, hani en azindan 1.5a/u 3.5a/u olsun. banka havalesiyle 50tl minimum yatirabileyim kafi. 1x'te 100 liramin ustune yatti koca site sacma sapan akm

o adamlar rus menşeli, 100 liranın üstüne yatmamıştırlar. sen bir şeyi yanlış yapmışsındır. viral gibi duracak diye korktuğum için başta cevap vermek istemedim ama abi adamlar bedava maç izletecek güçte senin 100TL'ne değil yatıracağın 1000TL'ye çökme derdinde.

edit: soruna cevap vermemişim. bets10 ve tempobet bahis olarak güvenilirdir, tempobette hala oynuyorum. onun dışında poker(texas başta) oynamak istersen pokerstars en iyisi piyasanın.
  • dirildimde geldim  (09.08.17 06:08:54 ~ 06:11:26)
@dirildimde, farkindayim 1x'in ne kadar buyuk oldugunun, affiliate'im hatta oraya uye yaparak para bile kazaniyorum :) ancak turkiye ekibi rezalet.

dumduz 100 lira para yatirma islemi yaptim. neredeyse 1 ay olacak hesabima gecmedi. meger benim yatirdigim hesaplari kapatilmis vesaire, teknik bolumumuz ilgileniyor haber vericez diye bekletiyorlar 1 aydir bekliyorum. dekont vs gonderdim. arada mail atip durumu sordugumda da "daha fazla mail atarsaniz spam sayar cevap vermeyiz" diyorlar.

editine edit: turk bankalarina havaleyle para yatiracagim bets10'un boyle bi hizmeti yoktu diye hatirliyorum? tempobet'in de para yatirma alt limiti banka havalesinde 100-200 tl diye hatirliyorum yaniliyorsam duzelt lutfen. canli futbol bahisi yapiyorum sadece; pokerle falan isim yok bu arada.
  • hjarteblod  (09.08.17 06:12:14 ~ 06:14:50)
@hjarteblod kredi kartıyla bakiye yüklemesi yapıyorum, genelde 500 civarı olduğu için alt limitlerine odaklanamamışım. sadece güvenli iki site söyledim diye say. :)

  • dirildimde geldim  (09.08.17 06:18:37)
Tempobet i öneririm. Enteresan bahisler var.

  • hemsta  (09.08.17 08:50:33)
Betboo iyi.Ukashla para yatirma alt limiti çok düşük.

  • maria puder  (09.08.17 10:06:31)
Bahsegel vardı geçen sezon oradan oynadım ben 50₺ falan yatırabiliyordun bu sezon nasıl olmuştur bilmiyorum ama geçen sezon çok iyidi yatırma işlemleri çok hızlıydı.

  • gozu acik sevisen yahudi  (09.08.17 12:27:18)