Oda kiralayan eleman nasıl para kazanıyor?

Şimdi yurtdışındayım, burada oda kiralayacağım. Bir elemanla sözleştik, emlakçı gibi bir şeymiş ama sadece oda kiralıyormuş, yani bir evdeki odaları farklı farklı kişilere kiralıyor. Ofisi falan da varmış. Sadece depozito alıyor, komisyon falan yok, bu adam nasıl para kazanıyor. Ev sahipleri mi ücret ödüyor, yoksa evler kendisinin diyeceğim ama o kadar evi olup da çalışacağını sanmıyorum pek

Ev sahibi 3 odalı evden en az 900 euro getir der. O odaları 400den kiralar. Artanı ona kalır. Sıktım ama böyledir herhalde

  • glamdr1ng  (08.08.17 22:11:40)
ydışında dahs doğrusu amerikads ev sahipleri emlakçı parası ödüyor

  • oscar  (08.08.17 22:37:25)
oda oda farklı kişilere kiralıyorsa, ev sahibinin uğraşmak istememesi çok normal. Ev sahibi bana bu evden aylık su kadar kira getir, başka bir şeyine karışmıyorum diyor büyük ihtimal buna. Bu da artık ne kadara okutabilirse. Bu işi yapanların çoğu çakaldır, dikkat edin

  • freedonia  (09.08.17 00:12:22)