anlamsız iç sıkıntısı

sizlerde de var mı bu aralar? nasılsınız?

sıcaktan hep.

  • secrex  (08.08.17 20:07:08)
şu aralar yok, bahar mevsimlerinde pek olmaz bende. akşamları bazen gelirler.
Ama bu sıkıntıların anlamsız olmadığını okumuştum bi' yerlerde bilinçaltı pompalıyormuş sanırım, o yüzden biraz onları dinleyip çözebileceğin birşeylerse üzerine yoğunlaşmanı tavsiye ederim.

Nasılız; fena sayılmayız, dünyevilik dertlerimiz var işte, ve esasında çözümü bizim elimizde değil ama işte insan ve çevre faktörleriyle dert edinebiliyoruz bunları zaman zaman. Ama havalar böyle güzelken de çok da uzun dert etmiyoruz tabi, bi' kahve yaptım şimdi camdan tarlaları izliyorum, son 3 gün uyumadan zaman geçtiği için bugün 18 saatten fazla uyumuşum onun dışında dert edindiğim birşey yok. güzeliz güzel.
  • mete kudur  (08.08.17 20:09:28)
insan içine gir ama hep onları onayla. asla onlara muhalefet olma. onlar ne diyorsa sen de katıl onlara. onlar gülerken sen de gül gülesin yoksa bile geliyor, onlar kızıyorsa sen de kız. iç sıkıntısına birebir.

  • for day to break  (08.08.17 20:27:54 ~ 20:28:14)
Haftada 2-3 kez vuruyor bana da.

  • apolitikherif  (08.08.17 20:28:15)
bazen ihale almış yandaş mutluluğuna sahibim, bazen doğruları söyleyip oy alamayan sosyalist - hümanist mutsuzluğuna.

Büyüklerle ben yapamıyorum
çocuklar da almıyor beni oyunlarına
devlet dairesinde
yangından kurtarılmayacak
sıkışmış bir çekmece gibiyim
açılamıyorum sana

Sunay AKIN
  • lebenlius  (08.08.17 20:31:37)
var ve mutsuzum

  • acckr  (09.08.17 03:36:47)