[]

cici kizlar buraya: aloe vera yapragi

dun markette gordum, tek bir yaprak halinde satiliyor. icinde jel oldugu belli oluyor. kullanan var mi bunu? daha dogrusu kullanip faydasini goren?
 
Ben evde kendim yetiştirip yapraklarını kullanıyorum. Dün akşam elime kaynar su döküldü. Buz kompresinden sonra elime yapraktan çıkardığım keli sürdüm. Bugün elimde en ufak gerginlik bile yok. Sinek ısırıklarına da sürüyorum. Ona da iyi geliyor. Bazen durduk yere yüzüme falan maske gibi de sürüyorum.


  • irene  (08.08.17 09:40:38) 
Saksıda var+1 ciltteki tahrişlere iyi geliyor.


  • peggy  (08.08.17 10:57:35) 
yanik harici cilt guzelliginde etkili mi?

Mesela cilt kuru degilse olumsuz mu etki ediyor? Cunku hydra boost veriyormus
  • my pink  (08.08.17 12:01:59 ~ 12:03:27) 
sinek ısırığı,yanık,kaşınma,ayakkabı vurunca oluşan kızarıklıklar...
liste uzayıp gidiyor.
benim cildim yağlı, sürünce inanılmaz geriliyor.nemsizlik manasında değil ama fiziksel olarak gerilmiş oluyor.anlatabildim mi bilmiyorum:D
kuruysa nasıl olur ondan emin değilim.
sivilceye de sürüyorum.çok işime yaramadı o konuda.

bir de walmart'tan %100 aloe vera jelleri var.amerikaya giden fln olursa aldırın kesin.
www.walmart.com
  • demoniclewinsky  (08.08.17 12:09:58) 
Bence cilt güzelliğine bir etkisi yok. Bende bir şeyi değiştirmedi. Sadece tahrişlerde verim aldım.


  • peggy  (08.08.17 12:13:55) 
@demoniclewinsky: bu jeller nasil bu kadar uygun fiyatli oluyor? Dogal mi gercekten?

Benim gordugum yapraklarin tanesi 9-10 tl
  • my pink  (08.08.17 13:10:31) 
9-10 liraya sadece tek yaprak değil bitkiyi de alabilirsiniz, pahalı bir şey değil. Sonra da evde bile çoğaltılıyor kolay tutan bir şey.
Yabi fiyat normal.
Siz de evdeki bitkinizin suyunu buz kalıplarına döküp buzdolabında saklayabilir, ihtiyacınız olduğunda hazırladığınız küpleri kullanabilirsiniz.
  • kullanıcıadımbuolsun  (08.08.17 13:23:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.