Tempobet güvenli mi?

bahis tutkunu bir adam değilim, arada tek maça 300-500 atarım, yatarsa yatar, tutarsa paramı direkt almak isterim.
tempobet bu basit isteklerimi karşılayabilir mi? teşekkürler.

Para yatırdıktan sonra 1.3 gibi bir oranlı kupon yapıp parayı döndürmeniz gerekiyor. ondan sonra çekebiliyorsunuz. para çekmek için bazı belgeler istiyolar. nüfus cüzdanı, ikametgah gibi şeyler. o belgeler bir kere onaylanıyor başta. ondan sonra para çekeceğiniz zaman çekme yöntemine göre belli bir süre bekleyip paranızı alabiliyorsunuz. banka havalesi ile para çektim ben hep. iki iş günü içinde paramı çekebildim hep

  • azeriturku  (07.08.17 21:56:47)
tempobet güvenlidir. ben hiç sıkıntı yaşamadım.

  • hemsta  (07.08.17 22:11:26)
güvenlidir.
bahissenin daha iyi.

  • lonelyman  (07.08.17 22:23:21)
betorder da guvenli, kktc merkezli zaten.

  • cedex  (07.08.17 22:43:39)
vur-kaç yapmaya çalışmadığın sürece sıkıntı yaşamazsın.

3 yıldır oynuyoruz, sıkıntı yaşamadık.
  • ada meltemi  (08.08.17 00:07:33)
Güvenilir baya. O kadar para kaybettim yine de güvenilir diyebilirim. Kumar bölümünde oynamayın bir türlü kazanamazsınız.

  • valarmurgulis  (08.08.17 04:12:36)
Tempobet guvenilirdir, sıkıntı çıkmaz ama senin oyun tarzına pek uymayabilir. Para çekimleri biraz yavaş. 2 hatta 3 günü bulabiliyor. Hemen param gelsin dersen truvabet veya imajbet öneririm. Para çekim hızı 7 dakika. Ve güvenli Siteler

  • etna  (08.08.17 09:21:31)
tempobetle ilgili kazanan kişilerden olumsuz yorum okuduğumu hatırlıyorum.Genelde çoğunluk ortalamada kayıpta olduğu için şikayet etmiyor olabilirler

  • turkuaz  (08.08.17 10:27:38)
sürekli kazanan hesaplarda sıkıntı çıkıyor genelde, 2 gün önce sorun çıktı tempobet hesabında, hesabı kapattılar ama iyi niyet göstergesi olarak hesaptaki bakiyeyi ödediler.

  • eksimeksi  (08.08.17 22:55:23 ~ 09.08.17 04:30:43)
tempobet ve 1xbet için güvenlidir diyebilirim. 1xbet'ten 8000TL tek kalemde çektim, hatta adamlar beni tebrik eden bir mail falan attı.(aynı zamanda parayı hemen değil bir hafta içerisinde yatıracaklarını söylüyorlardı.) Tempobet'ten en yüksek 3000TL çektim, onun dışında toplamda 15 20bin çekmişimdir. Prosedüre uyduğun sürece bu siteler senin 3'üne 5'ine bakmazlar. 50 100 bin tek kalemde alan adamlar var. Bahis piyasasında bu paralar çok rahat dağıtılıyor. Sadece güvenli sitelere odaklan. Tempobet gibi.

  • dirildimde geldim  (09.08.17 03:55:53)