böyle bi platform var mı yau?

yemeksepeti gibi, ama kitap getiriyor. biraz da getir gibi.

kitaplarinizi zaten internetten alabilirsiniz. yemeksepeti'nde oldugu gibi cani cekene bir saat icerisinde kitap ulastiracak bir sisteme kim yatirim yapar bilmiyorum. "bu is tutar" deyip motorlu kurye tutacak kitabevine de embesil gozuyle bakarim sanirim. turkiye ozelinde de kitaplara olan duskunlugumuz cok az oldugu icin gercekten var mi diye merak etmekten cok, hayal kurup "keske olsa" seklinde fikir paylastiginizi varsayiyorum.

  • hopeless  (07.08.17 22:24:44)
internetten kitap satanlar standart kargo şirketleri ile çalışıyor. birkaç saat, hatta dakika içinde getirmek gereksiz yatırımdır. yapılması bence imkansız. hopeless'a katılıyorum.

  • himmet dayi  (07.08.17 22:43:13)
Viyana'da(bir bolgesinde) var bu, yakinlardaki kitapcilardan getiriyorlar.

www.lobu.at
  • common of demons  (07.08.17 23:25:45)
Getir'de kitap var. Kisitli tabii ama belki bakmak istersin.

  • piremses  (07.08.17 23:53:09)