Konsimatrise/eskorta/dansöze vs aşık olan erkekler

Hakkında ne düşünüyorsunuz? Ütopik, sadece filmlerde mevcut bi durum mudur? Şahit olduğunuz bi olay var mı?

Ankara pavyonlarında konsimatrislere tarla kaptıran dayıları es geçelim

yurtdşında duymuştum
alman vatandaşı türk bi abi (abi dediğime bakma 30 yaşında anca) randevu evinde çalışan bir kadına aşık olmuş- kadının milliyetini bilmiyorum, türk değil.
ama zaten gurbetçi nüfus arasındaki ilişkilerin çok tuhaf olduğu bir kentti hiç yadırgamamıştım
  • niye ama  (07.08.17 02:45:11)
bir arkadaş (ekolü) yattığı afedersin (fahişe) rus kadın'a aşık olmuştu.
evlenme teklif edip peşinden çok koştu ama kadın buna nedense yüz vermedi.
hatta arkadaşla görüşmeyi de kesmiş.
(belki de mesleğine aşık birisiydi :))
bizim arkadaş badak, cahil falan biri de değil ha.
iyi bir üniversite mezunu, 1.90 lık herif.
kadının memlekette çocuğu varmış.
bizim eleman, onu da getirir bakarım falan diyordu.
olmadı nasip değilmiş.
  • herhaltibiliyoring  (07.08.17 03:35:19 ~ 19:21:38)
şahit olmadım ama hiç de imkansız gibi gelmiyor. erkekler bu konuda zayıf varlıklar.

  • orpheus  (07.08.17 07:10:26)
Ya çok saf naif ve temizler ya da eskorttan daha kirliler

  • Batuhanolabilir  (07.08.17 07:22:40)
Askerde ceyhun diye amasyalı bir çocuk olmuştu. Daha doğrusu kadın "seninle evlenicem askerlik bitince" demiş, bu garibimde inanmış. 2 haftada bir kadına gidip 200 dolar verip 3 saat muhabbet ediyorlarmış, elini bile sürememiş hatta. Herkes terhis olup havalimanına gitti, o mekana gitmişti akıbeti ne oldu bilmiyorum ama çocuğa 1 sene boyunca anlatamadık kandırıldığını. Yer kıbrıs.

  • Tears of Devil  (07.08.17 09:21:32)
Böyle birini tanıdım. Evlendi hatta kadınla, sonra çocukları 3 yaşındayken yatakta başka adamla bastı kadını. Ayrıldılar.

  • goodz  (07.08.17 09:38:07)
Bir akrabam genelevde çalışan bir Moldovalıyı oradan çıkarıp evlendi.

Adamın başından bu olaydan önce bir evlilik geçmişti, ve önceki evliliğinden iki çocuğu vardı, adamla yaşayan. Kadınla evlendiler, ailede trajediler yaşandı, kardeşlerinin tamamı, anne/babası adama sırt çevirdi. Sonra zaman içinde tek tek affettiler, kabul ettiler (bir kardeş dışında). Bu evlilikten de bir çocukları oldu. Sanırım 7-8 senedir evliler, 3-4 yaşlarında bir çocukları var. Kadın adamın çocuklarına, çocukların öz annesinden çok daha iyi annelik yapıyor. Mutlu görünüyorlar.
  • long live rock n roll  (07.08.17 12:11:43)
Büyük boşluklardan kaynaklanıyor. Durup dururken kimse öyle bir duruma gelmez.

  • roket adam  (07.08.17 14:04:09)
Ben çevremde görmedim. Daha çok tecrübesiz adamın eline ilk dokunan kadına aşık olması gibi bir hissiyatla alakalı gibi geldi..

  • twelfth  (07.08.17 14:54:48)
hali vakti yerinde bir askerlik arkadaşım ankara'da sürekli ziyaret ettiği bir otelde yabancı uyruklu kızlardan birine aşık olduğunu anlatırdı. arabasına ismini de yazdırmış. şöyle ki, içkiyi fazla kaçırdığı bir gün odaya çıktıklarında kusup batırıyor ortalığı, bu kızcazı da dövmeye çalışıyor. kız bunu bir şekilde yatıştırıyor, temizliyor, yatırıyor. sabah kalktığında elbiselerini katlanmış, ortalığı temizlenmiş bulan bizimki çok utanıyor durumdan. her gittiğinde bununla görüşmek istiyor. gel zaman git zaman kız da yakınlaşıyor ona, ancak durumdan işkillenen patron o kızı göndermemeye başlıyor. end of story.

  • kaichi  (07.08.17 15:12:37)
Sahit oldugum yok ama duydugum var. Olmayacak bir sey degil.

  • stavro  (07.08.17 16:16:20)
uzak akrabam. evi iş yeri falan gitti. eşi üzüntüden kanser oldu. vefat etti. var yani böyle gerizekalılar.

  • hononu  (07.08.17 16:21:08)
az önce yani yarım saat önce de dahil sürekli görüyorum bu kişileri.varlar ve çoklar. arkadaşımın 2 tane gece kulübü var. hatta yardım olsun diye bayanları bazen ben alıyorum yani bir kısmını bana yakın olanları.götürüyorum biraz müzik dinleyip dönüyorum içki içmediğim için. orada her gece 10-15 bin lira harcayanlar kadınların bana anlattıları, gözümle gördüklerim. bir sürü

  • orgyadakull  (07.08.17 21:59:36)
kelli felli adamlar hariç daha önce pek tecrübesi olmamış 18/20 yaşında ilk cinsel tecrübesini bir seks işçisi ile yaşayan veya bir kadın ile ilk defa samimi sohbet eden erkeklerin aşık olması durumu oldukça yaygın. Bir arkadaşım bir kaç hafta takıntılı halde kalmıştı genelevdeki hatuna sonra arabesk'e bağladı geçti gitti.

hastaların hemşirelere yada doktorlarına aşık olması olarakta görülüyor sıklıkla.

yine pek çok erkeğin ilk aşık olduğu (platonik tabii) kadın ilkokul öğretmeni falan oluyor özellikle de kasaba gibi kırsal kesimlerde, zira erkeğin anne ve akrabalar hariç gördüğü ilk kadın öğretmeni oluyor (öğretmen de biraz gençse vay ki vay)
  • selam  (08.08.17 06:18:44)