zorlu center'da $4.700.000'a daire var

bu kadar parası olup zincirlikuyu'da dairede yaşayan ahmak mıdır?

değerlenir diye düşünerek alanı ihya eden piyasayı oluşturan insanlar ahmak mıdır?

www.sahibinden.com

daha pahalısı da olabilir, bakmadım.

edit: www.sahibinden.com

$12.700.000'a da varmış.

Ev güzelmiş ama

  • all girls dream  (07.08.17 00:08:10)
memlekette öyle zenginler var ki nelere ne paralar harcıyorlar aklın hayalin almaz. yani madafaka +1

  • soso  (07.08.17 00:15:30)
metrobuse yakin olmasi guzel.

  • exlibris  (07.08.17 00:21:41)
Türkiye genelinde 160 metrekare evler lüks kabul edilirken, 360 metrekare evler nerede olursa olsun değerlidir. Bu evi alacak adamın evin değerlenmesini bekleyeceğini sanmıyorum. Keyif için almıştır.

  • dissendium  (07.08.17 00:23:18)
o fiyata boğaz gören villa alırsın.

  • nuisance  (07.08.17 00:26:19)
Asiri pahali bence. Sonuçta apartman dairesi, yemisim 360 m2'yi.
Bogaz manzarali, en azindan birkac metre bahcesi olan mustakil ev alirsin o paraya.
Allah sahibine bagislasin derler. Gozumuz yok.
  • runagain  (07.08.17 00:31:24)
ahmak demek doğru değil, residence hayatını seven de var.
fakat, evin tavanları alçak ve banyoyla mutfak dahil parke zeminli.
eminim kalitelidir ve suya dayanıklıdır, ama ben bu konularda eski kafalıyım.

ıslak zemini yok evin.
bu kadar paraya bir mermer, bir granit görmek istiyor insanın gözü.

çok inceleyemedim, ama ilk etapta bunlar gözüme çarptı, daha kim bilir ne saçmalıklar var.

bu parayı hak eden ev de olur, o evde oturana saygı da duyulur, ama evi beğenmedim.
yani bu ev o parayı hak etmez bence.
  • blatta hiberna  (07.08.17 00:37:34)
  • alkolsuz icecek  (07.08.17 01:01:01)
Madafaka +1

  • Traveller  (07.08.17 01:13:35)
Bunun yerine boğaz hattından bir ev tercih edilir ama kimisi de böyle rezidans hastası. Avm si ekstra olanakları vs. Ha bu paralara da gözü kapalı 3-5 daire alanlar var. Bize garip geliyor :)

  • reactionic  (07.08.17 01:20:57)
yanilmiyorsam şarkici gülşen ordan iki daireyi birleştirip bir yer aldi eşi ile birlikte, 5 milyon dolar gibi birşeydi, oluyor yani arada:(

  • alttaraf  (07.08.17 01:33:32)
bizim hatunun halası da burada oturuyor. Halası hakkında başka bir bilgim yok ama.

  • gozu acik sevisen yahudi  (07.08.17 01:57:49)
kara para aklıyorlar bu tür şeylere çok para vererek :)

  • sorunvar  (07.08.17 02:02:57)
sadece türkleri düşünme parayı nasıl harcayacağını bilemeyen arap dolu ortalık. sen yeter ki gösteriş ve lüks koy önüne.

  • orpheus  (07.08.17 02:10:05)
senin de beyazdan aklıcağın bir 70-80 milyon doların olursa, hiç sormadan alırsın :)

  • dramadi  (07.08.17 10:26:56)
eve 10 milyonda verebilirsin 20 milyonda asıl olay ev hak ediyor mu bu parayı istanbul oyle bır yer oldu ki. herkes kafasına gore fiyatları koyuyor ve ne hikmetse evlerı satıyorlar. benim selenium fulya da favoriye aldıgımb bir daire vardı 3.5 m$ idi.

geçen indirime girmiş 2 m düşmüş şimdi siz hesap edin ne kadar bir kar marjı ya da komisyon donuyor ortada
  • Aşk Adamı  (07.08.17 19:59:21)