Çamaşır makinesi seçimi vol2

Marka portföyümü değiştirdim.

Aynı standartlarda olmak üzere;
Beko marka mı yoksa samsung marka çamaşır makinesi mi sizce?

beko öneririm. parça ve tecrübeye bakarsan beko müşteri hizmetleri dersen samsung.

  • mikahakkinen  (06.08.17 23:48:33)
samsungtan tv telefon alırım ama beyaz eşya olmaz sanırım.

  • sutlu nescafe  (06.08.17 23:58:23)
Bosch al. Almanya uretimi

Samsung servisi kötü diye biliyorum.

Beko hakında bilgim yok.
  • intern in the house  (07.08.17 00:00:48)
çamaşır makinası sorun çıkartma potansiyeli yüksek bir alet.Bosch al

  • turkuaz  (07.08.17 00:14:14)
bosch siemens profilo tamamen parçaları aynıdır. hiç bir fark yok. alman malı dır ancak farkları var. made in turkey ve made in germany 2 tip var makineye göre made in germanyler daha pahalıdır. böle şeylerde servis önemlidir. bosch siemens servisleri türkiyede gayet iyi ama beyaz eşya şans işi mesela bosch çamaşır makinesinde sıkıntı yaşamadım arçelikte yaşadım ancak bulaşık makinesindede tam tersini yaşadım.

  • mikahakkinen  (07.08.17 00:21:35)
Beyaz Eşya'da samsung gibi markalardan almamaya çalışırdım, belki güzel ürünler üretiyorlar ama servis işi başka oluyor o tür ürünlerin, bosch olur arçelik-beko olur bence de.

  • atom karincanin torunu  (07.08.17 00:22:11)