Filtre kahve ictim midem bulaniyor ve basim agriyor ne yapayim?

Filtre kahve ictikten sonra oldu ne olduysa. Daha once de kotu olmustum filtre kahve icince ama onunla alakasi yoktur diye sallamamistim yine ictim salal gibi. Dogrudan filtre kahveyle alakali olduguna ikna oldum artik.

Basim agriyor (agri kesici ictim) midem bulaniyor ve biraz da basim donuyor. Midemi de allak bullak etti.
Ne yapabilirim kendime gelmek icin? Yatip dinlenme sansim yok evde degilim su an.
Not: ac karnina da icmedim.

Midenizi yatıştırmak için bir şeyler mi yeseniz acaba? Peynir-ekmek veya dışardaysanız eti form gibi, mide özsuyunu alacak şeyler iyi gelebilir.

  • agluna  (05.08.17 20:39:49)
bu gibi durumlarda maden suyu bana iyi geliyor ama size gelir mi bilmem. sorumluluğunu alıp için isterseniz.

  • secrex  (05.08.17 20:41:35)
Limon için.

  • sizofren psikiyatr  (05.08.17 20:53:51)
Dostum panik atak geçirmiyorsundur umarım. Nabzın vs. ne durumda? Yoğun kafein içerdiği için buna sebep olabiliyor. Anlattıklarına bakınca pek sanmıyorum yalnız, o yüzden diğer konuya geçiyorum.

Filtre kahveyi bir şeyler yedikten hemen sonra veya kısa bir süre sonra içtiğimde hep midem bulanır benim de. Böyle mi yaptın?

Mide bulantını geçirmek için öncelikle leblebi ye. Etkisini göremezsen Emedur bul bir yerden.
  • hümanist tabutçu  (05.08.17 21:47:28)
Ekmek + yoğurt

  • sarcophagus  (05.08.17 22:16:49)
Ha bir de ada çayı içmeni öneririm 15 dk falan sonra

  • sarcophagus  (05.08.17 22:17:36)
bence az az ama sik su icin, hizli icmeyin.

  • bir varmis bir yokmus  (06.08.17 00:01:15)
@humanist evet yemekten hemen sonra icmistim.

Biraz su ictim, sonro limonata ictim ve yaninda biraz kurabiye atistirdim kendime geldim.

Tesekkurler herkese. Bir da lanet olası filtre kahvenin yanından bile gecmem arkadas.
  • stavro  (06.08.17 01:28:50)
yemekle yükselen tansiyon ve nabız kafeinle iyice coşmuş olabilir.

  • alperz  (06.08.17 01:32:31)
bol su iceceksiniz baska yapabileceginiz birsey yok.
bu durumun ismi de litaraturde caffeine jitter olarak geciyor

"An effective way of getting rid of caffeine jitters is to flush out your system with water. Drinking water can decrease the effects of caffeine in a relatively short time so it’s a good idea to drink up! Try drinking a glass of water for every cup of coffee you had."
  • bollocks44  (06.08.17 01:49:36 ~ 01:52:33)