[]

DS-160 formundaki sevis-ID kısmı hakkında

You have indicated that the purpose of your trip to the U.S. is to be a student or exchange visitor. Provide the following information regarding the institution at which you intend to study.

son aşama formda artık ama bu numarayı girmeden işleme devam edemiyorum. SEVIS-ID'yi dil okuluna kayıt yaptırdıktan sonra mı alabiliyorum?


 
Sevis ID I20 belgesinde ya da DS2019 belgesinde yazar. Henüz o belge elinize ulaşmamışsa giremiyorsunuz.

Kalış sürenize ve nedeninize göre, okul size böyle bir bölge gönderir. Bu belge 'Kendini kaybet, bunu kaybetme' niteliğindedir. Bu belge de vize başvurunuz sırasında gerekir. F1 vizesine başvuruyorsanız okuldan size I20, J1 vizesine başvuruyorsanız DS2019 gönderirler.
  • aychovsky  (04.08.17 21:43:34 ~ 21:45:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.