bitcoin ile ödeme almak para çekmek vs soruları

şimdi yurtdışından düzenli olarak aylık birkaç yüz euro para alacağım freelance bir iş için.

ödeme yönetmi olarak şu siteyi kullanıyorlarmış www.epayments.com

siteyi inceledim e cüzdana yatan para ücretsiz olarak bitcoin hesabına aktarılabiliyor anladığım kadarıyla. bu şekilde parayı en az kesintiyle bitcoin hesabı açıp oraya geçirsem oradan da banka hesabıma aktarsam olur mu. banka da bunun için ek bir ücret keser mi ?

Koinim, btctürk, paribu gibi borsaların birinden hesap açıp onaylatın. Daha sonra bitcoini bu borsadaki cüzdanınıza gönderin. Oradan tlye çevirip banka hesabınıza çekebili rsin. Btc transferi yaparken 1 lira falan işlem ücreti var. Borsanın binde 4 gibi komisyonu var. Birde banka hesabına para çekerken ödemen gereken 3-5 tl bir ücret var. Başka bir şey ödemezsin.

  • Depik  (04.08.17 15:36:49)
denk gelmediysen eger habere bu aralar bitcoin cash diye bir zimbirti cikti ve bitcoin fiyatlari dalgalanabilir. bence iyi takip et cevirmeden once de zarar etme. gerci bitcoin cash batiyor ama dikkat et gene de.

  • elcucu  (04.08.17 18:33:10)