bu youtuberlerden hangilerini takip ediyorsunuz düşünceleriniz neler

en sevdiğinizden en az sevdiğinize sıralayarak yazarsanız sevinirim

kamusal mizah özgür turhan mahmut danyal deniz bağdaş www.youtube.com 1 numaram eşi benzeri yok rakipsiz çok özel bir mizah

efe aydal www.youtube.com soğuk itici bir yapısı ve konuşması var ama ateist olması yeter çok zeki ve çok muhalif

porçay erkan porçay www.youtube.com sıkı bir troll düzen bozucu marjinal tabu yıkıcı kafa dağıtmak için bire bir

tahsin hasoğlu www.youtube.com kayserili bu arkadaş sanırım akpli ama bunu da belli etmiyor kliplerinde hiç küfür yok lakin çok zeka ürünü videoları var gani müjde den destek aldı sanırım film yapacak birlikte videoları var gani müjde kendisini çok beğendiğini söylüyor gerçekten bence de çok başarılı

nüktedanlar mert güngördü abdusselam bezirgan cevher tanrıverdi www.youtube.com çok ince espri anlayışları var mükemmele yakınlar düzenli sürekli video yüklüyorlar kamera arkası görüntülerini izlemek ayrı bir keyif tek yanlışları aşırı küfür o kadar fazla ve galiz küfürler yanlış

barış özcan www.youtube.com tamamen didaktik videolar sıkılmayacak insanlar izlesin ama kafa dağıtmak istiyorum derseniz bilin ki yanlış yerdesiniz çünkü yazdığım gibi videolar çok didaktik izlerken konsantre olmanız gerekiyor ve izledikten sonra da videonun üzerine düşünüyorsunuz

batesmotelpro www.youtube.com izle geç çerezlik

destansı rap savaşları www.youtube.com izle geç çerezlik

efsane rap savaşları www.youtube.com izle geç çerezlik

kafa komedya www.youtube.com izle geç çerezlik

prenses hilal www.youtube.com meraklasına herkesi sarmaz

Rapçi Süper Kahramanlar www.youtube.com çizgi roman severler için süper bir kanal

uğur yılmaz www.youtube.com çizgi roman severler için süper bir kanal

deniz bağdaş www.youtube.com makyaja düşkün bayanlar için güzel bir kanal seviyeli videolar genelde makyaj videoları var ama birkaç tane içinde özgür turhan ve mahmut danyalın olduğu (sırf onlar için seyredilir) çok klas video da var

paint terk www.youtube.com akıllara zarar

ibretlik ayarlar www.youtube.com paint terkin kopyası

ruhi çenet www.youtube.com enteresan videolarıyla işini ciddiye alan klas bir youtuber

nedir? burcu bakdur www.youtube.com çok eğitici ve eğlenceli

Hiçbirini takip etmiyorum ama kamusal mizahin bi iki videosuna ve batesmotelin reklamli videolarına gulmustum ayrica baris ozcan da izledim birkaç tane

Ama destansi rep savaşlari ve repci super kahramanlarin adini okurken bile cringe oldum.. epic rap battles of historynin cakmasini yapmislar muhtemelen ama düşük produksiyon ve anlamsiz ve kalitesiz turkce sozlerle olduğunu düşününce sinirlerim hopluyor
  • nundu  (04.08.17 00:33:20)
Hepsini ilk defa duydum ve hiçbirinin izlemeye değer olduğunu düşünmüyorum.

  • diffarentiationation  (04.08.17 00:45:25)
Bir tek barış özcan'ın izlenmeye değer olduğunu düşünüyorum. Bunun sebebi, türkiye'nin vsauce'u gibi oluşu ve yaptığı şeylerin diğer kanallardan daha orijinal ve bir amaç uğruna yapılıyor oluşu.

Bugün türk youtube kanallarının %80 i zaten normalde var olan konspeti alıp kopyalayan replika kanallar olduğu için orijinallerini izlerim eğer izlemek istersem.

İlk çıktığından beri 9-14 yaş arasına hitap ettiğini düşündüğüm ve artık "lisede göreceğiniz tiplemeler eheheh" veya "anneanneme ben homoseksüelim dedim" tarzında ekşi sözlük başlığı gibi videolar çekip koyan enes batur, berkcan güven, efe aydal gibi tiplemelerin cidden aşırı derecede antipatik ve irrite edici olduğunu düşünüyorum, çektikleri videoların da zaman israfından başka bir şey olduğunu düşünmüyorum.
  • Kamyoncunun vitesi  (04.08.17 01:14:57 ~ 01:17:30)
barış özcan sesli bir kişisel gelişim kitabı gibi. ses tonuyla, yüzüyle bile yürüyen kişisel gelişim kitabı. faydasız buluyor ve sevmiyorum.

kamusal mizah'ı çok severim.

tahsin hasoğlu da ehhhh bazen yetenek sizsiniz yarışmasına çıkan kel adam gibi şakalar yapıyor. bazen de fena değil, özellikle hiç açıp izlemedim sağdan soldan denk gelirse baktım.
  • nickimin hakkini veremedim  (04.08.17 01:29:25)
Bu kadar gereksiz tipi görmemi sağladığın için sağol. Çok zeki dediğin kişiler bildiğin malmış. Çekiliş anlayışını gözden geçir

  • benaslindayohum  (04.08.17 01:35:03)
bazisini duydum bazisini ilk defa duyuyorum, baris özcani hic sevmem, efe aydali ayni sekilde, belki ikisi ile de karsilassak güzelce oturup muhabbet edebiliriz ama videolarini hic sevmiyorum.

hasoglunu bir kac defa gördüm, komikti ama takip etmeye deger degil bence.

2 türk kanali var takip ettigim teknoseyir ile ilker gümüsoluk, ilker cok tatli bir insan, stand uplari bence basarisiz, röportajlari cok güzel.

teknoseyire tek lafim yok, cok harika insanlar ve islerini harika yapiyorlar.
  • kurnaz  (04.08.17 01:35:48)
Refika nın mutfağı
Foodtube
Drinktube
Chrislle lime
Tati seviyorum ama çok videosu var arada bakıyorum
Berrak tuna
British vogue
Health nerd
Exploring alternatives
Vice
Kristen dirksen
Lisa eldridge
Tate
Corning museum
Living big in a tiny house
Munchies
Homemademodern
Bir de işimle ilgili ayrıca yirmi kadar kanal takip ediyorum çok faydasını gördüm. Dıy delisi olarak yeteneğimi geliştirmemde de yardımcı oldu
  • fasulyek  (04.08.17 01:52:05)
Dostum senin izlediğin kanalların çoğunu duymadım baktım aman allahım ne kadar boş pis kanal varsa izliyormussun.
Şimdi bunları history den silicem umarım önermez.
❤️ Yuck fou ❤️
  • fasulyek  (04.08.17 01:56:30)
Bir Stolk'u takip ediyorum, bir de Asım Can Gündüz'ün oğlunu (adını unuttum). Yukarıdakilerden sadece Batesmotelpro'yu severim ve bilirim; gerisini tanımıyorum.
Kamusal Mizah ilgimi çekti. Nasıl bir şey bilmiyorum ama öizahın toplumsal olanını severim.

Barış Özcan'ı da biliyorum sanırım, beyaz t-shirt giymiş adam mı? Bayağı bayağı hiç sevmiyorum. Çok plaza insanı geliyor. İçi boş geliyor. Daha doğrusu, kendi bakış açısını temel kullanıp çok güzel mimarlığını yapıyor ama ben onun bakış açısına sajip olmadığım için, onun inşa ettiği bina temelsiz geliyor bana.
  • aychovsky  (04.08.17 02:09:12 ~ 02:17:09)
Tohumsuz,porçay,nüktedanlar idris usta usa iyidir.

  • owaki  (04.08.17 02:56:48)
yazdıklarından yorumlayacaklarım aşağıda, diğerlerini yorumlamam bile.
-Barış Özcan; bayıyor ve youtube'un 6 kişiye verdiği o olaydan sonra götü arşa vurdu.
-Kamusal Mizah; bazen çok başarılı ama bazen de çok kasıntı ve komik olmayan skeçleri olduğunu düşünüyorum.
-batesmotelpro; çıktığı ilk günden beri bok gibi bir kanal. içeriği tamamen bok gibi, tek artıları bu işleri Türkiye'de çok erken yapmaya başlayan ve kurgulamaya önem veren insanlar olmaları.

izlediklerim
-Yorekok; açıklamıyorum bile.
-Global Cycling Network; adı kendini anlatıyor.
-Kurcala; Kamusal Mizah'ın daha doğru dürüst versiyonu bence, güldürüyor.
-Tohumsuz Esrar; Amerika'da yaşayan ve esrar yetiştirip satan bir Türk arkadaşımız. muhabbeti akıcı geliyor, kafası iyiyken de komikleşiyor.
-Foil Arms and Hog; güzel skeçleri olan bir kanal.
-Jimbenator; güzel geyik yapabilen, Overwatch game playleri olan bir kanal
-Asla Durma; semttaşım olan, ağırlıklı bisiklet ama yüzme ve koşu sporlarına da dair çoğunlukla vlog çeken ve muhabbeti de dinlenebilir olan bir kanal. üst model bisikletlere hasta olan yol bisikletçilerine izlemesini çok öneremem, adamda muhteşem bir Trek Madone var ve her gördüğümde en azından benim sinirim bozuluyor. :(
-Açık Büfe; tüm kanal içeriğini değil sadece "Amansız Övücüler" serisini ara ara izliyorum.
  • i drive the hearse  (04.08.17 04:11:52)
sevgili vegas gönderdiğin video gayet güzel ve bencede duyurudan hak edenlere gitsin

  • yorgunum  (04.08.17 09:28:52)
  • owaki  (04.08.17 09:34:55)
Hiçbirini izlemiyorum, bunları ilk defa duyuyorum

  • MaNOfTheYear  (04.08.17 09:49:41)