şuan en büyük derdiniz nedir

maaş olur
okul olur
ailevi sorun olur
banka kredisi olur

herşey olur aslında

hayatımda her şey yolunda, istemediğim kadar kazanıyorum, hobilerime yeterince vakit ayırıyorum, boş vaktim çok, kendime bir şeyler katabildiğimi hissediyorum, aileden yana da problem yok, borcum yok.Fakat 9 aylık 'en' ciddi ilişkim bitti. kendi fevriliğim ve asabiliğim yüzünden. şimdilerde hiçbir karşı cinsle onunla anlaştığım gibi anlaşamıyorum, onunla güldüğüm kadar gülemiyorum, onunla uyduğum kadar uyamıyorum. hep böyle sürecekmiş gibi geliyor üstelik. 1 aydır bu hisler gram azalmaz mı arkadaş?

  • Deathrow  (03.08.17 22:41:43)
Şu an sifonumun bozuk olması denedim tamir edemedim çok mutsuzum. Yalnız yaşananın tek kötü yanı evde çıkan bütün aksaklıkları halletmek zorunda kalmak.

  • pastörizesüt  (03.08.17 22:43:33)
param yok
pulum yok

  • rayde  (03.08.17 22:49:43)
yakın zamanda kayıt sildirme, yeni kayıt yapma, başka şehre taşınma vb. gibi işleri halletmem lazım. geriliyorum. param yok aq. zaten hayatımda kayda değer tek problem neredeyse her zaman sadece bu olmuştur. parayla saaadet olmaz diyorlar da ben param olsa gayet rahat olurdum açıkçası çok da bi şeye sıkılmazdı canım yani. param olsa mesela bunları dert etmem. ver parasını bas git, gittiğin yerde 3-4 gün otelde kal, o süreçte güzel bir ev bak mesela rahat rahat yerleş. ne dert var ne tasa bak her şey çözüldü para olunca.

onun dışında sevgilimi çok özlüyorum. şu ara işi yüzünden çok meşgul. anlıyorum, anlayışlı davranmaya çalışıyorum. zaten canı sıkkın, bi de ben üstüne gitmeyeyim diyorum ama ben de o olmayınca çok üzülüyorum, rahatsız hissediyorum.

tam şu an ise derdim internetin çok yavaş olması. böyle şerefsizlik, haysiyetsizlik olmaz. ayın daha üçü, ne kota aşıldı ne bi şey oldu, bağlantı hızı 1.28mbps. tek bir kuruş hakkım varsa burunlarından gelsin. iki doto maçı izleyip yatışalım dedik o da yok allah belasını versin şeytan diyo kalk sktir askere git dönünce de kafana falan sık ne bileyim
  • der meister  (03.08.17 22:55:31)
para

  • pgup  (03.08.17 22:56:12)
hiçbir şeyin istediğim gibi gitmemesi.
çemberi daha da daraltırsak mezun olduğum seneden (geçen yıldan) beri işsiz olmam, iş bulamamam. arkadaşlarım sürekli yükselirken ben yerimde de saymıyorum, geriye gidiyorum. en büyük derdim aptal oluşum diyebilirim en doğru cevap olarak.

  • m e b  (03.08.17 23:01:29)
Derdi olmayanlar yazabiliyor mu?

  • clones  (03.08.17 23:08:41)
yüz felci oldum. 1 aydır bununla uğraşıyorum. kortizondan dolayı tüm yemek alışkanlığım değişti. kalıcı hasar olacak diye çok korkuyorum.

  • hononu  (03.08.17 23:10:29)
şeyim. olmadık yerde kalkıyor.

  • alkolsuz icecek  (03.08.17 23:12:28)
Önümüzdeki 5 hafta sonunun 4'ünde nöbet tutmak zorunda kalmak. 2 gündür düşündükçe kendimi imha etmek istiyorum. Genelleyecek olursam da birçok açıdan iş hayatı en büyük derdim bir süredir.

  • ms brownstone  (03.08.17 23:13:30)
Şuan takıldığım bir çocuğa yazmamak için kendimi zor tutuyorum. Tuttukça aklıma takılıyor. Çok sinir bozucu.

  • kismisolungac  (03.08.17 23:13:47)
Her gün 06.30'da uyanıp staja gitmek. Üç kez kaldığım dersin finalinden 75 alıp dersi geçtiğim için geçen haftaya kadar mutluydum ama şu an kendimi yıllarını plazalarda geçirmiş beyaz yakalı gibi hissediyorum.

  • dissendium  (03.08.17 23:18:39 ~ 04.08.17 01:18:57)
oturduğumuz bina yıkılıyor. kiralar anasının gözü olmuş. eski kiracıyız diye neredeyse yarı yarıya oturuyorduk. bu durum bütün dengemi bozdu. 2 hafta sürem var. ne yapacağım hala bilmiyorum. evdekiler de bir karar için beni bekliyor. pof.

  • hemsta  (03.08.17 23:33:29)
Çok şükür sağlığım yerinde, büyük bir derdim yok ama "en büyük derdiniz nedir" demişsin, benimki para. Param yok.

  • hayirsiz  (03.08.17 23:35:40 ~ 23:37:46)
yaşadığım inanılmaz bütün olumsuzluklara rağmen aşk acısı bu nedir ya geçmedi piç

  • plastikordek06  (03.08.17 23:40:48)
Tus sınavı

  • bass solo take one  (03.08.17 23:44:03)
Rahmetli babamı özlüyorum. İnsanlar fake geliyor.

  • partizan  (03.08.17 23:57:27)
Yalnızım
İş bulamıyorum
Arayanim soranım yok
Yıllar sonra ailemin yanına taşınmak zorunda kaldım
İnsanlar samimiyetsiz geliyor
Kurduğum hayallerimin çok ötesindeyim
Acı çekiyorum
Birde doğal olarak param yok
Yakışıklıligin para etmediğini anlıyorum artık değer görmek gerçekten sevilmek duygusunu tatmak istiyorum
Mutsuzum
  • jackies  (04.08.17 00:18:20)
Ütülenmeyi bekleyen gömleklerim. Kaç akşamdır eve geç geliyorum, fırsat bulamadım. Yarın son temiz ütülü gömleğimi giyeceğim, akşama halletmem lazım :(

  • Bruce  (04.08.17 00:21:06)
İşsizim iş bulamıyorum ve uzun bir süre daha bulamayacak olduğum gerçeği göğsüme öküz oturtuyor.
Yıllardır herkese ve her şeye rağmen arkasında durdugum kardesim, bilmem demek ki beni kardeşi olarak görmüyormus.
Kardeşim ve annesi yüzünden gelecek planlarimi üzerine yaptığım şehirden gidiyor daha doğrusu kaçıyorum. Kısaca bı kez daha o kadın kazandı ve ben kaybettim biliyorum.
  • havana  (04.08.17 00:38:53)
genel olarak en büyük derdim kendim olmam ama onun dışında bugünlerde aşırı efor sarf edip fiziksel olarak tükenmekle az efor sarf ediyor olmak arasında kalmaya çalışmak diyebilirim.

  • misterturist  (04.08.17 00:51:32)
Hala uyumamış olmak, başka derdim yok.

  • pike  (04.08.17 01:04:02)