kablosuz kulak üstü kulaklık tavsiyesi

max 40-50 euro civarı ne önerirsiniz rahatlığı çok önemli çünkü evde uzun süre kullanacağım.

ayrıca bir soru sormak istiyorum bunların 3.5 mm jak girişli olanları var mı çünkü amfiye takıp da kullanmak istiyorum yoksa hepsi usb girişli mi?

edit: amfi dediğim kulaklık amfisi aslında minik direkt gitara takılandan.

creative sound blaster 3d alpha. ömrüm boyunca kullandığım en güzel kulaklık. şuan logitech kullanıyorum ve soundblaster'ımı çok özlüyorum.

  • dirildimde geldim  (03.08.17 01:47:33)
çok hoş ama amazon.de üzerinden türkiye'ye gönderen satıcı yok :( amazon.de üzerinden almak zorundayım ne yazık ki.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.08.17 01:51:22)
ausdom m05 kullaniyorum ama ses yalitimi cok iyi degil. orta ve ustu ses seviyeleri disari cikiyor.
onun disinda ben begeniyorum, 3.5luk jackin girdigi yer biraz garip kaliyor kulaklik takiliyken ama ben dert etmiyorum rahatsiz etmiyor

  • jedilance  (03.08.17 19:45:05)