kars havalimanı ulaşım

şehir merkezine toplu taşıma var mı?

hayır. taksiyle 30 lira civarı tutuyor diye biliyorum.

  • tosunpasa  (03.08.17 00:04:17)
  • elorelia  (03.08.17 00:05:54)
verdiğiniz bilgi güncel mi? şöyle bir sayfa gördüm ama ne kadar doğru bilmiyorum.

havalimanlari.net

aynı anda yazmışız. arayıp sormak en doğrusu sanırım.
  • novotni  (03.08.17 00:06:06 ~ 00:06:56)
Var uçaktan inip bavulları alıp hemen dışarı at kendini. Belediye otobüsü-midibüsü oluyor genelde tek seferlik gelen yolcuları alabilmek için. Yer kalmayabiliyor. Bazen de dolunca hemen kalkıyor. 5tl

*ardahan araçları da var aman dikkat!
  • bass solo take one  (03.08.17 00:06:14 ~ 00:11:52)
taksi en pratiği 5 - 10 sürer merkeze varman. 20-30 tl arası ödersin. rahat ve hızlı olur. minibüs falan bildiğim kadarıyla yoktu. var olan minibüsler çevre il/ ilçelere yolcu taşıyor diye biliyorum.

  • canbaz3453  (03.08.17 00:50:11)
Kars Harakani Havalimanımızda ulaşım hizmetleriniz için 10 adet ticari taksi, THY ve Sunexpress Havayollarının ruhsatlı ulaşım hizmeti mevcut olup Havalimanı Ardahan arası karşılıklı ulaşım hizmeti de sağlanmaktadır. Havalimanımızdan Kars şehir merkezine Kars Belediyesince karşılıklı yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.
www.kars.dhmi.gov.tr

Havalimanının sitesinde yazan bu.
  • ariferol08  (06.08.17 00:37:03)