[]

Instagram ın eksiği

var mı sizce? ne olsa güzel olurdu? bu snapchat ten özellikleri aparalım diye acaba yenilik yapmayı unuttular mı?
 
album seklinde foto yuklemeye kalkinca fotolari asil boyutuyla Kabul etmiyor. sagdan soldan azaliyor fotograf.


  • jimicik  (02.08.17 18:16:31) 
- video ekleyince like yerine ne kadar izlendigi yaziyor altinda. Bence ne kadar izlendigi sadece yükleyene gösterilmeli.
- chat kismi pek yeterli degil
- cok fazla spam dönüyor büyük hesaplar arasinda
- story moduna daha yaratici olabilmek icin eklentiler gelebilir.
  • VIPCH  (02.08.17 18:22:36) 
çoklu hashtag arama.


  • hononu  (02.08.17 18:38:40) 
Bi sure girmediginde, artik timeline siralamasini farkli kriterlere gore yapiyor. Anlatamamis olabilirim ama nasil desem 'bak bunlari kacirmis olabilirsin' tadinda etkilesimimin cok oldugu insanlari zaman siralamasini bozarak falan karsima cikariyor. Oysa ki ben kronolojik olarak siralanmasini istiyorum. Ikinci bir problemse yine ayni sekilde takip ettiklerim ve takip edilenlerin siralamalari da zamana gore olmaktan cikti. :(


  • baharat  (02.08.17 19:38:29) 
pc tarayıcısından hikayelere baksak güzel olurdu. mobil insanı olamadım bi türlü. göt kadar ekranda darlanıyorum.


  • zgrydn  (02.08.17 19:55:43) 
arkadas instagramda calisiyor beyler haberiniz olsun.


  • bindokuzyuzkusur  (02.08.17 20:01:53) 
hea evet instagramda çalışıyorum söyleyin isteklerinizi 1 hafta sonra hepsi yapılacak. hesap no. mu da özelden yolluyorum hepinize, gerekli bilgiler mesajda yer alacak :))


  • issiz karga  (02.08.17 20:53:45) 
"gönderiyi sonradan editledğinde hashtag listesi çıkmıyo"

katılıyorum
  • mutlusismankedi2015  (02.08.17 21:26:07) 
Canlı yayın bildirimleri sanırım hala kapatılamıyor. Önemli bir eksik.


  • arnold schwarzeneger  (03.08.17 11:11:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.